İstanbul’un her semtinden olduğu gibi Şirinevler semtinden de ikinci el eşya alıyoruz. Bizi arayarak eşyaları için fiyat teklifi istediğini söyleyen müşterilerimize hizmet veriyoruz çok kısa sürede alım yapıyoruz. Biz ne kadar hızlı olursak olalım önemli olan müşterilerimizin bir çoğu işe nereden başlaması gerektiğini bilmemesidir. Şirinevler ikinci el eşya alanlar ne alır ne satar, sıfır eşya mı alır yoksa 2.el mi?

Bu yazıyı sizinle paylaşmamızdaki amaç sürekli sorduğunuz sorulara ve merak ettiğiniz konulara açıklık getirmektir. Uzun yıllardır hem Anadolu Yakası hem Avrupa Yakası ilçelerine aralıksız hizmet verdiğimiz için bizden ne beklediğinizi çok iyi biliyoruz.

Sirinevler-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Şirinevler 2. ikinci el eşya alanlar

Şirinevler İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Bizim için hangi semtten aradığınızdan ziyade satacağınız eşyaların durumu önemlidir. Temiz, sağlam ve model olarak satılabilecek ürünlerinizi çok kısa süre içinde fiyatlandırıp satın alabiliyoruz. Çünkü alacağımız ürünler ancak bu standartlarda olursa satış yapabiliyoruz.

Peki bize eşyalarınızı nasıl gösterebilir, fiyat teklifi almak için ne yapabilirsiniz?  Eşyalarınızın fotoğraflarını bize 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermeniz yeterli. Elimize ulaşan fotoğrafları inceledikten sonra arkadaşlarımız size geri dönüş yapacak, olumlu ya da olumsuz cevap verecektir. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ise fiyat teklifimizi kısa sürede iletir, alamayacağımız gibi ise teşekkür ederiz.

Teklif ettiğimiz fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra arkadaşlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır. Bu esnada anlaştığımız ücret tarafınıza nakit ödenir. Gördüğünüz gibi süreç gayet basit ve sizin için sadece fotoğraf göndermekten ibaret.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Ekibimiz işinin ehli, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla pek çok farklı türden eşyanızı kısa süre içinde fiyatlandırabiliriz. İkinci el mobilya, koltuk takımı, yatak odası, L koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, chester koltuk, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, el halısı, tablo, plak, klasik mobilya, Metebronz, Mudo gibi ürünlerinizi ve çok daha fazlasını satın alıyoruz.

Eşyaların Nakliyesi Kime Ait?

Bizi ister Sefaköy’den arayın ister Bostancı’dan ister Sarıyer’den ister Beşiktaş’tan. Arkadaşlarımız toplu ev eşyası alırken de tek bir televizyon alırken de aynı kaliteli hizmeti sağlayacak, nakliye ücreti istemeyecektir. Ekibimiz alım satım esnasında dikkatli davranacak, hızlı hareket edecek ancak diğer eşyalarınıza veya duvarlarınıza zarar vermeyecektir.

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Şirinevler ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı kendi grubu içinde değerlendiririz. Şöyle ki; ikinci el led televizyon alacağımız zaman markasına, modeline ve teknolojik özelliklerine göre fiyat veririz. Ekran büyüklüğü, 4K, smart gibi detaylar da fiyatı arttırır.

Gümüş satmak istiyorum diyen müşterilerimizden alım yaparken de her ürünü kendi ayar numarasına göre ayırır, tartar ve buna göre fiyat veririz. İkinci el mobilya için de temizliğe, yanık yırtık olmamasına, markasına dikkat ederiz. Umarız bu örnekler sizin için yeterli olmuştur. Daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir 2. el eşya satışınızı istediğiniz gün yapabilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-12-18T22:13:40+03:0011 Ekim 2018|0 Yorum

Yorum Yap