Sapanbağları İkinci El EŞya Alanlar

Sapanbağları İkinci El Eşya Alanlar

Pendik Sapanbağları 2. El Satış Süreci

Evinizde veya iş yerinizde artık kullanmadığınız, fazlalık eşyalarınız için bizimle iletişime geçebilir, aynı gün elden çıkarabilirsiniz. Pendik ilçesinin gelişen semtlerinden biri olan Sapanbağları bölgesi çok fazla talep aldığımız ve hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Buradan talep geldiği zaman Sapanbağları ikinci el eşya alanlar olarak kısa sürede harekete geçiyor, eşyalarınızı inceleyip fiyat teklifi veriyoruz.

Sağlıklı bilgi almanız ve satış sürecinin nasıl ilerlediğini daha iyi görebilmeniz için detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Amacımız insanların 2.el sektörüne olan güvenini artırmanın yanında dürüst bir firma ile çalışmalarına katkıda bulunmaktır. Umut Spot olarak süreç boyunca sizi en doğru şekilde yönlendirecek, profesyonel şekilde hizmet verecektir.

2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Pendik 2.el eşya alım satımı için ilçenin tamamına hizmet verdiğimizi belirtmiştik. Ancak müşterilerimizden gelen her talep için adreslerine gitmemiz mümkün olmuyor. Dolayısıyla sizden yardım istiyoruz. Nasıl mı?

 1. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekiyorsunuz
 2. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına gönderiyorsunuz
 3. Ekibimiz fotoğrafları inceleyip değerlendirme yapıyor
 4. Alabileceğimiz fiyat teklifini size teklif ediyor.
 5. Anlaşma sağlanması halinde kısa süre içinde nakit satın alıyoruz.

Yani yapmanız gereken bir kaç fotoğraf göndererek bize göndermektir. Yani spotçular çarşısı aramak tek tek spot eşya alan yer bulmak gerekmiyor. Hem kısa sürede fiyat öğrenebiliyor hem de satıp satmama kararını hemen verebiliyorsunuz.

Bize Ne Gibi Eşyalar Satabilirsiniz?

Elden çıkarmayı düşündüğünüz eşya pek çok türde olabilir. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, klima, Led televizyon, , mobilya, el halısı, gümüş eşya, Hereke halı, Bünyan halısı, termosifon, bilgisayar ilk aklımıza gelenlerdir. Elbette bu saydıklarımızın dışında kalan eşyalarınızı da satın alıyoruz.

Örneğin mobilya dediğinizde aklınıza sadece temel eşyalar gelmesin. Deri koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, chester koltuk takımı da alabiliyoruz. Sizden ricamız eşyalarınızın fotoğraflarını çekerken kusurları varsa bunları da belirtmenizdir. Bu hem sizin için hem de bizim için daha doğru ve dürüst bir alışveriş olması için gereklidir.

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirleniyor?

Spot eşya alan yerler ya da eskiciler her ne derseniz deyin sizden ürün alırken bazı kriterlere göre fiyat teklifi verirler. Siz de takdir edersiniz ki her eşya aynı şekilde değerlendirilmez. Şimdi bizim için önemli detayları sıralayalım.

 1. Ürünün markası
 2. Modeli
 3. Temiz olması
 4. Renk ve desenleri
 5. Sağlam olması
 6. Kullanılabilir durumda olması
 7. Arızalı olmaması

Özellikle 2.el beyaz eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize eşyalarının arızalı olup olmadığını soruyoruz. Spotçular arızalı ürün almak istemediği için genellikle orijinal, sağlam ürünlerle ilgilenirler. Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir bunu öğrenmek isterseniz ilgili yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Sapanbağları kullanılmış veya sıfır eşya alımı sırasında eşyalar araca yüklenmeden önce ödemesi tarafınıza nakit yapılır. İsterseniz eft veya havale yoluyla da ödeme yapabiliriz. Burada önemli olan sizin tercihinizdir.

Nakliye Kime Ait Nakliye Ücreti Ödeyecek Misiniz?

Sağanbağları ikinci el eşya alanlar için firmamız Umut Spot hiç bir nakliye ve taşıma ücreti talep etmemektedir. Eşyalarınızı kısa sürede adresinizden satın alıyor, aracımıza yüklüyor, size zahmet vermiyoruz. Bu hizmetimizi sadece Pendik ilçesinde değil Anadolu ve Avrupa Yakası ilçelerinin yani İstanbul’un her bölgesi için sağlayabiliyoruz.

Bizi Takip Edin
2022-02-15T23:17:56+03:0010 Haziran 2017|0 Yorum

Yorum Yap