Sahrayıcedid 2. ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı evinizden, ofisinizden nakit satın alıyoruz. Elden çıkarılması gereken eşyalarınız için tüm hafta hizmet veren firmamız satılabilir olan eşyalarınızı fiyatlandırıyor, istediğiniz gün adresinizden satın alıyoruz. Eşyalarınıza fiyat vermek için adresinize gelerek  inceleme yapabileceği gibi fotoğraf üzerinden de hızlı şekilde fiyat verebilmektedir. Her eşya için adrese gidip inceleme yapmamız mümkün olmadığı için whatsapp ya da email üzerinden göndereceğiniz fotoğraflar süreci son derece hızlı hale getirecektir.

Eşyalarımı satmak istiyorum ama nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum diyorsanız yazımızın devamına göz atmanızı tavsiye ederiz. Uzun yıllardır eski eşya alım satım işleri ile ilgilenen firmamız size en doğru bilgileri sunacaktır. En çok merak edilen konuları ele alıp size aktaracağız. Hemen başlayalım.

Sahrayıcedid-İkinci-El-Esya-Alanlar

Sahrayıcedid ikinci el eşya alanlar

2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Evinizde, iş yerinizde, deponuzda bekleyen, elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı kısa sürede fiyatlandırıp satın alıyoruz. Nasıl mı? Merak etmeyin hiç zor değil. Yapmanız gereken şey çok basit. Şimdi anlatalım.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli
  • Arkadaşlarımız size kısa sürede dönüş yapacak fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.
  • Sahrayıcedid 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde hiç bir sorun yaşamayacağınızı garanti edebiliriz.

Gördüğünüz gibi eşyalarımı nasıl satabilirim, spotçudan nasıl fiyat alabilirim, internetten nasıl satış yapabilirim gibi sorularınızın cevaplarını vermiş oluyoruz. Artık fiyat teklifi almak için sokağa çıkıp Spotçular Çarşısı aramaya gerek yok. Arkadaşlarımız kısa sürede sizi sonuca ulaştıracaktır.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Bize 2.el eşya satmak istediğinizde hangilerini satabilirsiniz şimdi de bundan bahsedeceğiz. Çünkü kullanılmış eşya ya da 2.el eşya dediğimiz zaman insanların aklına birbirinden farklı eşya türleri gelebiliyor. Peki spotçu hangi eşyaları satın alır, spotçuya ne satılır?

Sahrayıcedid semtinden 2.el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, L koltuk, yatak odası, yemek odası, masa sandalye, baza yatak, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, el halısı, plak, gümüş eşya, klasik mobilya gibi eşyalar alabiliyoruz.

Satmak istediğiniz eşyanız bizim yazdıklarımız arasında olmasa bile yukarıdaki cep telefonu numaramıza fotoğraflarını göndererek alıp alamayacağımızı sorabilirsiniz. Arkadaşlarımız size hemen olumlu olumsuz cevap verecektir.

Nakliye ve Ödeme Koşulları

Sahrayıcedid 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih eden müşterilerimize hiçbir zahmet vermiyor, eşyalarınızı kısa sürede aracımıza yüklüyoruz. Kaçıncı katta oturursanız oturun eşyalarınız taşıma ekibimiz tarafından indirilecek, diğer eşyalarınıza veya duvarlarınıza zarar verilmeyecektir.

Ödeme ise eşyalarınızı almadan önce nakit, eft veya havale tercihlerinizden biri ile yapılır. Bu aşamada ekibimiz gereksiz pazarlıklara girmeden, sizi yormadan, nakliye taşıma ücreti kesmeden ödeme yapmaktadır. Bu konuya önem veriyor, kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetine de önem veriyoruz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Spotçular eşyalarınızı neye göre satın alır, fiyatlandırma yaparken hangi kriterleri değerlendirir şimdi buna değinelim. Aslında işin aslı şudur, siz evinize ikinci el eşya almak isterken nasıl bir eşya arıyorsanız biz de ona dikkat ediyoruz. Ekibimiz 2.el eşya alırken;

  • Temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renklerine dikkat ederek alım yapmaktadır.

Bir eşya ne kadar temiz ve yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyat alınır.

Eşyalarınızı Fiyatlandırırken Neden Fotoğraf İstiyoruz?

İstanbul trafiğinde 2.el eşya satmak istiyorum diyen herkesin adresine giderek eşyaları yerinde görmemiz mümkün değildir. Çünkü bir yerden bir yere gitmek adeta saatler alıyor ve tüm günümüzün gitmesine neden olabiliyor. Bu yüzden ilk aşamada eşyaların fotoğraflarını görmek istiyor, alıp alamayacağımıza karar verdikten sonra fiyat bilgisi veriyoruz.

Sahrayıcedid 2. ikinci el eşya alanlar olarak size haftanın 7 günü aralıksız hizmet vererek eşyalarınızı satın alabiliyoruz. Bizi arayarak bilgi alabilir, direkt fotoğraf göndererek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

 

 

 

Bizi Takip Edin
2023-11-06T22:22:10+03:0028 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap