Saat Satmak İstiyorum

Saat Satmak İstiyorum

Size ailelerinizden kalan veya şahsınıza ait aldığınız değerli saat veya saatleriniz için bizi arayarak nakit satabilirsiniz. Özellikle erkekler için saat vazgeçilmez, tamamlayıcı bir aksesuardır. Kıyafetinize uyum sağlayan, prestijli bir markaya ait olan, şık bir saat hem kendinizi iyi hissetmenizi hem de şık görünmenizi sağlar. Her ne kadar sizin için önemli bir takı olsa da zamanla çeşitli sebeplerden dolayı satmak isteyebilirsiniz.

Saat çok beğenilen, kullanılan bir aksesuar olduğu kadar kullanıcısını çabuk sıkan, değiştirme isteği uyandıran da bir eşyadır. Böyle bir düşünceniz varsa, ikinci el saat alan yerler ile ilgili kısa bir internet araması yaparak pek çok firmayı görebilirsiniz. Saat satmak istiyorum diyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken şey güven duyabileceğiniz bir firma ile çalışmaktır. Kime nasıl güveneceğiniz konusunda size en büyük referansı google yorumları verir.

Ekibimiz tüm İstanbul genelinde olduğu gibi çevre illerden hatta Anadolu illerinden gelen talepleri de değerlendirmektedir. İkinci el saat alan yerler içerisinden bizi tercih etmeniz halinde sorun yaşamadan değerinde satış yapabilirsiniz.

Saat Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına saatinizin fotoğraflarını göndererek çok hızlı şekilde fiyatlandırılmasını isteyebilirsiniz. Saat alan firmalar için önemli olan saatinizin değerli, piyasada her yerde bulunmayan, seçkin bir ürün olmasıdır. Prestijli, pahalı, işçilik ve malzeme kalitesi sebebiyle pahalı olan herkesin ulaşamayacağı fiyatta olan saatleri tercih ediyoruz.

Ne Marka Saat Satabilirsiniz?

Peki bize hangi marka saat satabilirsiniz? Öyle ya her marka ve model saati almamız mümkün olmadığına göre alabildiklerimizle ilgili bilgi vermek gerekir. Patek Philippe, Bvlgari, Rolex, Omega, Tag Heuer, Iwc, Chopard, Richard Miller, Corum, Hublot gibi seçkin ve piyasa değeri yüksek olan saatler sayılabilir. Bu markalar satış yaparken müşterilerimiz tarafından ikinci el olarak daha çok tercih edilmektedir. Bu markaların dışında olan, temiz, sağlam, kıymetli ürünleriniz de varsa bize satabilirsiniz.

Sizin de bildiğiniz gibi yukarıda markalarını saydığımız saatler için herkese güvenmeniz, uluorta satış yapmanız doğru olmaz çünkü bunlar dolar bazında alınıp satılan, kıymetli ürünlerdir. Saatçi saatçi gezmek, kime satacağınızı düşünmek gibi kaygılarınızı geride bırakın ve sizlere en doğru ekspertiz hizmetini verecek olan firmamızı hiç tereddüt etmeden arayın.

Saat alan yerler satış yapmadan önce sadece fiyat odaklı düşünmemenizi öneririz. Çünkü size yüksek fiyat teklifi yapan art niyetli kişiler iş satın alma aşamasına geldiğinde çeşitli bahanelerle fiyat düşürmeye çalışacak, vaad ettiği rakamı ödemeyecektir.

Bizi Takip Edin
2021-05-06T12:32:24+03:0018 Kasım 2017|0 Yorum

Yorum Yap