Uzun müddettir kullanmadığınız, bir köşeye kaldırdığınız veya halihazırda kullandığınız eşyalarınızı elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Pendik ilçesinin her semtine hizmet veren firmamız Kurtköy ikinci el eşya alımı için de hizmet vermektedir. Nasıl mı? Hiç merak etmeyin aklınızdaki tüm soru işaretlerini cevaplandıracağız hem de satır satır.

Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya ve eski eşya sektörüne hizmet vermektedir. Yüzlerce insandan eşya aldığımız için neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden sizden en çok duyduğumuz soruların yanıtlarından oluşan bir yaz hazırladık. İşte başlıyoruz.

Kurtkoy-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Kurtköy 2. ikinci el eşya alanlar

Eşyalarınızı Bize Nasıl Satabilirsiniz?

Eşyalarınızı Kurtköy 2. ikinci el eşya alanlar ile iletişime geçerek satabileceğinizi belirtmiştik. Şimdi de nasıl bir yol izleyeceğinizi anlatmak istiyoruz. Aslında yapmanız gereken şey çok basit. Sadece bir kaç fotoğraf çekmeniz ve bizimle paylaşmanız yeterli.

  • Ne satmak istediğinize karar verdikten sonra bizi arayarak bilgi verebilirsiniz. Mesela ikinci el buzdolabı satmak istiyorum. Markası Arçelik, 4 yıldır kullanıyorum, problemi yok şeklinde bilgi verebilirsiniz.
  • Ya da 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacak, olumlu veya olumsuz cevap verecektir.
  • Olumlu cevap verilen, yani alabileceğimiz eşyalarınız için fiyat teklifimizi iletiyoruz. Peki olumsuz cevap vermemizin sebebi ne? Bunu ilerleyen satırlarda, bir sonraki başlıkta detaylı şekilde anlatacağız.
  • Fiyat verdiğimiz ikinci el eşya için anlaşma sağlandıktan sonra istediğiniz gün Kurtköy bölgesindeki adresinize geliyor, nakit ödemesini yaparak alım yapıyoruz.

Kurtköy ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde hiçbir sorun yaşamadan, hızlı şekilde eşya satabilirsiniz. Amacımız elbette bu işten kazanç elde etmek olsa da size memnun olacağınız bir hizmet vermek de bizim için önemli.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Bizim için önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir ürünler almaktır. Sizden aldığımız eşyaları biz de perakende olarak satıyoruz. Bu yüzden bir başkasının sahip olmak isteyeceği, ihtiyaç görebilecek ürünleri almaya gayret ediyoruz. Firmamız eşya alırken;

  • Temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Satılabilir durumda olmasına
  • Markasına ve modeline
  • Renk ve desenlerine göre fiyat vermektedir.

Bazı müşterilerimize olumsuz cevap vermek zorunda kaldığımızdan yukarıda bahsetmiştik. Bunun sebebi çok yıpranmış ürünler satmak istemelerinden kaynaklanmaktadır. Sizden aldığımız eşyaları Küçükyalı Spotçular Çarşısı içindeki dükkanımızda satmaya çalıştığımız için yukarıdaki maddeleri sağlayan eşyaları alabiliyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Elbette her türlü eşyaları satın alamıyoruz. Bizim branşımız olan ev eşyası veya ofis eşyası tarzda olan eşyaları alabiliyoruz. Bunlar nedir? İkinci 2. el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, baza yatak, yatak odası, koltuk takımı, L koltuk, kanepe, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi eşyalarınızı alırken de modeline, temizliğine, bakıyoruz.

Kurtköy 2. ikinci el eşya alanlar için model de önemlidir. Çok eski model bir ürün temiz, sağlam da olsa alınmayabilir. Sizden ricamız eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeye gayret etmenizdir. Çünkü bu hem sizin için hem bizim için daha kısa bir çözümdür. Malum İstanbul trafiğinde her yere yetişmemiz zor olmaktadır.

El halısı, plak, tablo, gümüş eşya, klasik eşya, eski obje, saat, bahü, Hereke halısı, Bünyan halısı gibi eşyalarınız için ise ayrı ayrı değerlendirme yapıyoruz. Çünkü bu tarz ürünler antika kadar olmasa da hala değerli sayılan eşyalardır. Bu tarz eşyalarınızı da uzman ekibimiz en iyi şekilde fiyatlandırabilmektedir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kurtköy veya bir başka ilçeden ikinci el eşya alımı yapacak olan arkadaşlarımız sizden en ufak bir nakliye veya taşıma ücreti talep etmemektedir. Tüm işlemleri kendi elemanlarımızla, aracımızla yapıyoruz. Ödeme konusunda da son derece titiz davranıyor, anlaştığımız rakamı nakit takdim ediyoruz. Bizi haftanın 7 günü Pendik ilçesinin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-04-10T00:39:53+03:0024 Şubat 2017|0 Yorum

Yorum Yap