Kireçburnu İkinci El Eşya Alanlar

Kireçburnu İkinci El Eşya Alanlar

Kireçburnu ikinci el eşya alanlar olarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Sizin de elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız mı var? Acaba eşyalarım para eder mi, süreç uzun sürer mi, zahmet çeker miyim gibi düşünceleri bir kenara bırakın. Güven veren, eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan alacak olan firmamız, size müşteri odaklı hizmet verecektir. İsterseniz sözü fazla uzatmadan süreçten bahsetmeye başlayalım.

Kireçburnu 2.El Eşya Satış Süreci Nasıl İlerler?

Satacağınız eşyaların neler olduğuna karar verdikten sonra bizimle iletişime geçerek ne satmak istediğinizi, kaç senelik olduğunu ve temizlik durumunu anlatabilirsiniz.  0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza veya email (umutspot@gmail.com) ile fotoğraflarını ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraf göndermek hem süreci hızlandıracak hem de aldığınız fiyat teklifini değerlendirmek için size zaman kazandıracaktır. Ekibimiz yolladığınız fotoğrafları ve verdiğiniz bilgileri değerlendirerek size fiyat teklifimizi sunacaktır. Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Sarıyer ilçesine gelip Kireçburnu semtinden 2.el eşya alımı yapıyoruz.

2.El Eşya Alırken Nelere Dikkat Ederiz?

  • Eşyaların temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Bir başkasının sahip olmak isteyebileceği ürünler olmasına

Siz de tahmin edersiniz ki ikinci el eşya almak istiyorum diyerek dükkanımıza gelen veya sanal mağazamızı ziyaret eden müşterilerimize sağlam ürünler satmak isteriz. Bu yüzden çok yıpranmış, sorunlu eşyaları alamıyoruz. Mesela ikinci el beyaz eşya alanlar mutlaka çalışan ürünler almayı tercih eder. Arızalı ürün alıp tamir ettirip satmak spot eşya alan yerler için pek cazip değildir.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

2.el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, klasik eşya, gümüş, plak gibi ürünler ilk aklımıza gelenlerdir. Daha farklı satılık eşyalarınız varsa bunun için de görüşebiliriz.

Nakliye, Ödeme ve Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Anlaştığımız ücret size nakit olarak takdim edilecek, nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler için hiçbir ücret alınmayacaktır. Kireçburnu ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz yeterli. Süreci başından sonuna kadar sorunsuz şekilde ilerleyecek, mümkün olan en yüksek fiyat teklifini alacaksınız. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-01-16T17:43:11+03:0018 Eylül 2018|0 Yorum

Yorum Yap