Köşe Koltuk Alanlar

İkinci el köşe koltuk alanlar için bizimle iletişime geçerek kısa sürede zahmetsiz şekilde satış yapabilirsiniz.

İkinci el köşe koltuk alanlar nerededir, nasıl alım yaparlar, köşe koltuk fiyatları nasıl ve neye göre belirlenir? Bu soruları müşterilerimizden o kadar çok duyduk ki bir açıklama yapmak ve yol göstermek istedik. Önceleri ağırlıklı olarak öğrenciler, bekarlar, tek başına yaşayanlar tarafından tercih edilen bir koltuk türüydü. Ancak son zamanlarda daralan mekanlara alternatif çözümler üretmek amacıyla köşe koltuk kullanımı çok yaygınlaştı.

Özellikle yeni binalarda 1+0, 1+1, 2+1 tarzında nispeten küçük dairelerin yapılması, öğrenci, bekar, tek yaşayan insan sayısının artması beraberinde köşe koltuk tercihinin artmasında etkili olmuştur. Köşe koltuk veya L koltuk da kendi arasında bazı modeller içerir. Çekyatlı aynı zamanda altları sandıklı olan köşe koltuklar daha çok tercih edilmektedir. Malum yeni dairelerde evler çok küçük yapılıyor. Böyle küçük dairelerde saklama için oluşturulan ergonomik alanlar önem kazanır. Baza olarak kullanılabilen saklama alanları bu yüzden çok idealdir. Hem yatak olabilen hem de altları baza olabilen sandıklı köşe koltuk takımları en çok rağbet gören köşe koltuk takımlarıdır.

Köşe Koltuk Nasıl Satılır?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına koltuğunuzun fotoğraflarını göndermeniz yeterli.
  • Ekibimiz ürünün modeline, renklerine, temizliğine bakarak size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyatta anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.

Köşe koltuk alan yerler nerededir, nasıl alım yaparlar, ikinci el koltuk fiyatları neye göre belirlenir soruları da cevaplanması gereken sorular. Bunlarla ilgili açıklamayı da bir sonraki başlıkta yapacağız. Çünkü müşterilerimiz koltuğum ne kadar eder, kaç para verirsiniz, sıfır koltuk alanlar nerede bunları da merak ediyor.

2.El Köşe Koltuk Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İkinci el köşe koltuk alanlar için bizi tercih ederseniz adil ve hakkaniyetli şekilde bir fiyatlandırma alırsınız. Peki ikinci el köşe koltuk neye göre alınır, fiyatı nasıl belirlenir, fiyatı artıran etkenler nelerdir?

  • Olmazsa olmazımız ürünün temiz olmasıdır. Çok yıpranmış, artık kimsenin almak istemeyeceği kadar deforme olmuş ürünleri almıyoruz.
  • İkinci el önemli nokta ise modelidir. Yatak olabilen, altı sandıklı, rahat ürünler daha yüksek fiyattan alınır.
  • İstikbal, Bellona, Doğtaş, İdaş, Yataş, Mudo gibi bilinen markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınır. Yani marka önemlidir.

Firmamız sadece köşe koltuk değil deri koltuk, çekyat takımı, koltuk takımı gibi ürünleri de satın almaktadır. Üstelik hem ikinci el hem sıfır olarak alabiliyoruz. Elinizde ihtiyaç fazlası durumuna gelmiş ister yataklı, ister yataksız ister puflu ister pufsuz köşe koltuk takımlarınızı değerlendirmek için bizleri arayabilir, fiyat alabilir, uygun görürseniz ikinci el köşe koltuğunuzu satabilir sosyal medya hesaplarımızı takip ederek satın aldığımız modelleri de görebilirsiniz.

 

 

Bizi Takip Edin
2021-08-03T23:26:51+03:0018 Mart 2016|0 Yorum

Yorum Yap