klasik eşya alanlar

klasik eşya alanlar

Öncelikle klasik eşya nedir bunun tanımını yaparak başlayalım. Ömrü 50 yıl ve üzerinde olan eşyalarınız bu gruba girer. Bu tarz eşyalar genelde eski tarz eşya kullanmayı seven müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Belirli bir süre sonra kullanmaktan sıkıldığınız, elden çıkarmak istediğiniz klasik eşya için bizi arayabilir ikinci el eşya olarak satabilirsiniz. Yazımızın devamında bu işlemleri nasıl  yapabileceğinizi, eşyalarınızı bize nasıl satabileceğinizi anlatacağız.

İkinci El Klasik Eşya Nasıl Satılır?

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize göndermeniz fiyat almanız için yeterlidir. Elimize ulaşan ikinci el klasik eşya fotoğrafları ekibimiz tarafından incelenecek, kısa süre içinde size fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat noktasında karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz adresinizden alım işlemlerini yapacak, anlaştığımız tutarı nakit ödeyecektir.

Ne Tür Klasik Eşya Alıyoruz?

Klasik eşya alımlarımız genelde mobilya ürünleri için geçerlidir. Yemek odası, yatak odası, oymalı çay takımı, bahü, madalyon takım, deri koltuk, chester koltuk, hazeranlı koltuk takımı, tablo, avize, tırnak ayna, el halısı, gümüş eşya, eski obje, varaklı mobilya, pirinç mobilya takımı gibi pek çok farklı türden eşya ve çok daha fazla model bu gruba girmektedir.

Bir de klasik eşya imalatını lüks seviyede yapan Metebronz, Fatih Kıral, İsmet Mobilya, Kervan Mobilya gibi markalar vardır ki bun markaların ürünleri de müşterilerimiz tarafından tercih edildiği için yüksek fiyattan alınıp satılmaktadır.

Nakliye ve Ödeme

İstanbul sınırları içine ve çevre ilçelere hızlı ve kaliteli hizmet veren arkadaşlarımız klasik eşya alımı yapacağı zaman kendi nakliye aracı ve elemanlarını kullanmakta, sizlerden en ufak bir ücret talep etmemektedir. Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden istediğiniz ödeme türü ile yapılır. İster nakit, ister havale isterseniz eft yolu ile ödeme yapabiliriz.

İkinci el klasik eşya satışınız için bizi tercih etmeniz halinde hiçbir problem yaşamaz, sıkıntı çekmez, kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizin için haftanın 7 günü hizmet vermektedir.