Şişli ilçesinin önemli semtlerinden birisi olan Harbiye, ikinci el eşya, antika eşya ve spot eşya alımı için sizlerden gelen talepler doğrultusunda hızlı şekilde hizmet verdiğimiz bir yerdir. Satmak istediğiniz eşyaların türüne ve durumuna göre fiyatlandırma yaptığımız için her eşya gurubu ile ilgili farklı kriterler geçerli olmakta ve bu doğrultuda sizlere en yüksek fiyat verilmeye çalışılmaktadır. İsterseniz konuyu biraz açalım, maddeler halinde bilgi verelim, sizler de süreç hakkında daha sağlıklı bilgi sahibi olun.

  • Eşyalarınız için fiyat almak istediğinizde ilk yapmanız gereken bizlere fotoğraflarını göndermektir. Bu sayede hem hızlı bir şekilde fiyat almış hem de önemli bir zaman kazanmış olursunuz.
  • Eşyanız Antika Eşya ise dönemine, türüne, nadir bulunma durumuna göre değerlendirilir ve bu kriterlere göre fiyat verilir.
  • İkinci el beyaz eşya ise; temizlik, sağlamlık ve markasına göre fiyatlandırılır. Çok eskimiş, çalışmayan, adeta hurda durumuna gelmiş bir beyaz eşya maalesef alınıp satılmaz.
  • İkinci el mobilya is model çok önemlidir. Temiz, yıpranmamış, sağlam mobilyalarınız daha yüksek fiyattan alınır.
  • Bunların dışında ikinci el elektronik eşya, Led televizyon, Lcd televizyon, El halısı, Gümüş eşya, Piyano, Plak, Pikap gibi eşyalarınız da alınmaktadır.
  • Alım sırasında sizlerden hiçbir nakliye veya taşıma ücreti talep edilmez.

Harbiye bizler için çok önemli bir bölgedir. Yazımızdan da anlaşılacağı üzere sizler sadece whatsapp (0533 493 33 90)üzerinden bizlere eşya fotoğraflarını gönderiyorsunuz, daha sonra bizler eşyalarınız için size fiyat veriyoruz. Bizleri haftanın 7 günü sadece Harbiye için değil diğer semtler için de arayabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2017-04-02T11:07:13+03:002 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap