Pendik ilçesinin kalabalık bölgelerinden olan Güzelyalı semti, ekibimizin en çok talep aldığı semtlerdendir. Taşınma, değiştirme, yenileme gibi sebeplerden dolayı eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize, nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini anlatıyor, eşyalarına fiyat veriyor, istedikleri gün adreslerinden nakit alım yapıyoruz. İkinci el eşya alımı konusunda tecrübe sahibi, işinin ehli personelimiz sizi hiç yormadan, zahmet vermeden ve nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemler için ücret talep etmeden alım yapmaktadır.

Güzelyalı ikinci el eşya alanlar beyaz eşya, elektronik eşya, bose ses sistemi, Harman Kardon ses sistemi, led televizyon, koltuk takımı, sıfır eşya, yatak odası, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klasik mobilya, el halısı, gümüş eşya, Hereke halısı, avize, kitap, saat gibi eşyalarınızı hatta bunlardan çok daha fazlasını satın almaktadır. Yapmanız gereken şey, eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize göndermek ve fiyat teklifi alarak değerlendirme yapmaktır.

Size sunduğumuz fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde ekibimiz Güzelyalı semtindeki adresinizden alım yapacaktır. Araçlar ve elemanlar firmamıza ait olduğu için size verdiğimiz hizmetin hiçbir için ücret talep etmiyoruz. Pendik ilçesi bizim için çok önemli ve hareketli bir ilçedir. Anadolu Yakası için de sürekli gelişen, göç alan bir bölge olduğu için arkadaşlarımız buraya aktif hizmet vermektedir.

Güzelyalı ikinci el eşya alanlar, eşyalarınızın temizliğine ve satılma hızına göre fiyat verirler. Yani hemen satılabilecek, bir başkasının tercih edeceği ürünler çok daha yüksek fiyattan alınır. Satmak istediğiniz ikinci el eşya için Pendik ilçesinin neresinde olursanız olun bizi arayabilirsiniz.

ikinci el koltuk takımı alanlar

ikinci el koltuk takımı alanlar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:08+03:0022 Ağustos 2018|0 Yorum

Yorum Yap