Gülensu İkinci El Eşya Alanlar

Gülensu İkinci El Eşya Alanlar

Gülensu 2. El Eşya Satış Süreci Nasıl İlerler?

Maltepe spot eşya alım satım işlemlerimiz tüm mahallelerinde, semt ve sokaklarında devam etmektedir. Gülensu ikinci el eşya alanlar şeklinde bir arama yaparak güvenilir bir firma arayışı içindeyseniz bizi seçebilirsiniz. Pek çok insan daha önce böyle bir satış tecrübesi yaşamadığı için hata yapmakta, eşyalarını değerinin çok altında satmaktadır. Böyle bir şey olsun istemezsiniz değil mi? O halde yola bizimle devam edin ve Umut Spot tecrübesinden yararlanarak sorun yaşamadan, zahmet çekmeden en iyi fiyattan satış yapın. Nasıl mı? İsterseniz hemen anlatmaya başlayalım.

Eşyalarınız Ne Kadar Eder?

İyi fiyattan satış yapmak istiyorsanız bize doğru bilgileri vermeniz gerekir. Eşyalarım ne kadar eder, spotçu kaç para verir, nakite çevrilebilir miyim gibi soruların cevabını almanız çok basit. Sadece bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli.

  •  Satmak istediğiniz eşyalara tam olarak karar verdiğiniz zaman bizleri hemen arayın.
  • Ekibimiz sizden ürünlerin fotoğraflarını göndermenizi isteyecektir.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına ya da umutspot@gmail.com mail adresimize eşyalarınızın fotoğraflarını yollayabilirsiniz.
  • Uzman ekspertiz ekibimiz size kısa sürede dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Teklifimizi kabul ederseniz Gülensu eski eşya alımını yapmak için istediğiniz tarihte adresinize geliyor ve alım işlemlerini tamamlıyoruz.

Maltepe kullanılmış eşya satışı için yapmanız gereken sadece bu kadar. Size göre çok değerli olan bir ürünün bizim için ticari bir değeri olmayabilir. Eşyalarının antika olduğunu iddia eden o kadar çok insanla karşılaşıyoruz ki onlara gerçek değerini söylediğimizde inanmak istemiyorlar. Ancak doğru olan kulaktan dolma bilgilerle fiyat toplamak değil işin uzmanı ile doğru ekspertiz ekibi ile görüşmektir.

Hangi Eşyaları Satın Alıyoruz?

Gülensu gittikçe kalabalıklaşmakta, eski eşya satmak istiyorum diyen pek çok insan bizi tercih etmektedir. Ancak her eşyayı almamız mümkün olmayacağı için alım satımını yapabileceğimiz ürünleri tercih ediyoruz. Şimdi size Maltepe eski eşya alan yerler ne gibi eşyalar alır bundan bahsedeceğiz.

İkinci el beyaz eşya, ofis mobilyası, spot eşya, ses sistemi, televizyon, laptop, koltuk takımı, antika eşya, el halısı, tablo, piyano, plak, pikap, gümüş eşya, antika eşya, varaklı mobilya gibi eşyalarınızın alımını yapıyoruz.

Eşyaların Nakliyesi Nasıl Yapılıyor?

Gülensu ikinci el eşya alanlar için firmamızı tercih ederseniz hiçbir nakliye bedeli ödemeyeceğinizi garanti ederiz. Satın alacağımız ürünler ne kadar fazla olursa olsun tamamını kendimiz taşıyor, aracımıza sığdırıyoruz. Üstelik bu hizmeti Maltepe ilçesinin tamamı hatta İstanbul’un tamamı için sağlıyoruz. Anadolu Yakası olsun Avrupa Yakası olsun bizi nereden isterseniz arayabilir, fiyat teklifi alabilir, istediğiniz gün eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2022-03-06T23:10:47+03:0025 Mart 2017|0 Yorum

Yorum Yap