Gaziosmanpaşa İkinci El Eşya Alanlar

Gaziosmanpaşa İkinci El Eşya Alanlar olarak Umut Spot’la iletişime geçmeniz halinde kısa sürede nakit satış yapabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar olarak evinizde, iş yerinizde, deponuzda veya ofisinizde bekleyen eşyalarınızı satın alıyoruz. Bu eşyalar beklemekle değer kazanmayacağı gibi yıpranacak, kullanım ömrünü tamamlayacak ve yaşam alanlarınızı kısıtlayacaktır. Böyle bir sonuçla karşılaşmamak için eşyalarınızın satışını yapmanız sizin için çok daha akıllıca olacaktır. Peki nasıl satış yapabilirsiniz bunu biliyor musunuz?

2.El Eşya Nasıl Satılır, Nasıl Fiyat Alınır?

0533 493 33 90 numaralı telefon numaramızın whatsapp hattına veya umutspot@gmail.com mail adresimize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Eşya satışı yapmak için fiyat teklifi almanın en kolay ve pratik yolu budur. Satın alma ekibimiz gönderdiğiniz eşyaların fotoğraflarını inceledikten sonra size geri dönüş yapacak eşyalarını alıp alamayacağımızı belirtecektir.

Eğer eşyalarınız bizim alıp satacağımız durumda ise size fiyat teklifi sunacağız. Evinizden çıkmadan, hiçbir zahmete katlanmadan kısa sürede fiyat teklifi almak için bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli. Gaziosmanpaşa spot beyaz eşya, mobilya gibi ürünlerin fiyatlaması için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El Eşya Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  • Temiz olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Teknik özelliklerine
  • Sağlam olmasına
  • Satılabilir olmasına göre değerlendirme yapıyoruz.

2.el eşya alan yerler için önemli olan satın aldığı eşyaları satabilmesidir. Eşyalarınızın sizin gözünde çok değerli, kıymetli olabilir ancak satılması zor hatta mümkün olmayan eşyaları almamız mümkün değil. Örneğin ikinci el çamaşır makinesi satmak isteyen bir müşterimize ilk sorumuz ürünün herhangi bir arızası olup olmadığıdır.

Şöyle düşünün siz bir spot eşya alan sata yer ile görüştünüz ve 2.el eşya almak için mağazayı ziyaret ettiniz. Kendiniz için alacağınız bir eşyada neye dikkat edersiniz? Verdiğiniz paraya değecek bir ürün almak ve bu ürünü yeteri derecede kullanabilmek istemez misiniz? Biz de müşterilerimize bu tarz ürünler satmak için alımlarımızı dikkat ederek yapıyoruz.

Bize Ne Tür Kullanılmış Eşyalar Satabilirsiniz?

GOP ikinci el eşya alımı için pek çok eşyaya talip oluyoruz. İsterseniz toplu isterseniz tek tek satış yapabilirsiniz. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, L koltuk, elbise dolabı, masa sandalye, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, gümüş, plak ilk aklımıza gelenler. Sizin satacağınız ürün daha farklı bir şey olsa da bizi tercih ederek kısa sürede satış yapabilirsiniz.

Nakliye, Ödeme Süreci Nasıl Oluyor?

Gaziosmanpaşa ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit, eft veya havale ile yapıyoruz. Nakliye konusunda da sizden hiçbir ücret talep etmiyor, kısa sürede tüm eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, spotçular çarşısı içindeki yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Ekibimiz her gün hizmetinizdedir.

Bizi Takip Edin
2021-12-28T22:44:13+03:0013 Temmuz 2017|0 Yorum

Yorum Yap