Fenerbahçe 2. ikinci el eşya alanlar ve eşyalarınızı nasıl satacağınızla ilgili bilmek istediğiniz her şeyi bu yazıda bulabileceksiniz. Fenerbahçe 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el ev eşyası nasıl satılır, kullanılmış beyaz eşya alanlar nerede gibi sorularınız da cevaplarını bulmuş olacaksınız. Bu sorular müşterilerimiz tarafından sürekli sorulan, cevabı merak edilen sorulardır. Öyleyse en doğru bilgileri ilk kaynaktan, uzman ekspertiz ekibimizden öğreneceksiniz.

2.el kullanılmış eşya alan yerler zannedildiğinin aksine her eşyayı satın almaz, her ürün için para ödemesi yapmaz. Ama eşyalarınız temiz ve sağlamsa beklediğinizden çok daha yüksek fiyat teklifleri alabilirsiniz. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmak aklınıza gelmemiş olabilir, nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Hiç merak etmeyin Fenerbahçe ikinci el eşya satış sürecinin nasıl başlayıp nasıl ilerleyeceğini detaylı şekilde anlatacağız. İsterseniz ana başlıklar halinde hızlı şekilde ilerleyelim.

Fenerbahce-İkinci-El-Esya

Fenerbahçe ikinci el eşya alanlar

Kullanılmış Eşyalarınızı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

2. el eşya satmak sandığınızdan çok daha kolay, zahmetsiz bir süreçtir. Sizi yoracak, uğraştıracak hiçbir şey yoktur. Tamamen ekibimiz tarafından organize edilir. Şimdi adım adım, fiyatlamadan nakliye sürecine kadar tek tek anlatmaya başlayalım.

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapacak, alıp alamayacağımızı bildirecektir.
  • Alabileceğimiz eşyalarınız için toplu fiyat teklifi verebiliriz.
  • Fiyatta anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Kadıköy Fenerbahçe semtindeki adresinizden eşyalarınızı satın alabiliriz.

Kadıköy ikinci el eşya alanlar olarak ilçenin her semtine aralıksız şekilde hizmet veriyoruz. Fenerbahçe bölgesi de bunlardan biridir. Mümkün olduğu kadar hızlı hizmet veriyor olsak da trafikte zaman kaybetmemek ve daha çok insana ulaşabilmek adına ilk etapta eşyalarınızın fotoğraflarını istiyoruz. Aksi halde her eşya için müşterilerimizin evlerine gitmemiz gerekir ki bu çok zaman alır ve masraflı olur.

Ne Tür 2. İkinci El Eşyalar Alıyoruz?

İlk satırlarda da her türlü 2.el eşya için alım yapamayacağımız belirtmiştik. Siz de takdir edersiniz ki müşterilerimizin satmak istedikleri her ürünü almamız imkansız. Elbette içlerinden satabileceğimiz, maddi değer ifade edecek, bir başkasının satın alabileceği eşyaları seçeceğiz. İsterseniz sizlere ev ve iş yerlerinizden ne tür eşyalar aldığımız ile ilgili de kısa bir bilgi verelim.

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, led televizyon, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, koltuk takımı, çekyat gurubu, L koltuk, köşe koltuk, masa sandalye, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk gibi pek çok eşya sayılabilir.

Fenerbahçe 2. ikinci el eşya alanlar olarak bunların dışında sayabileceğimiz, alımını yaptığımız klasik eşya grubunda sayılan, kıymetli ürünler de vardır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, Rolex saat, Hereke halısı, Ladik halısı, Türkmen halısı, Bünyan halısı, yerli plak, yabancı plak, gümüş gondol, gümüş şekerlik, şamdan, gümüş tepsi gibi ürünler de eklenebilir.

Eşyalarınız Neye Göre Fiyatlandırılır?

Arkadaşlarımız eşyalarınızı alırken satılabilir olmasına göre fiyat verirler. Bazı müşterilerimiz eşyalarını gözlerinde çok büyütmekte, neredeyse sıfır eşya fiyatına yakın fiyatlar talep etmektedir. Size göre çok değerli olan bir eşya bize göre satın alınamayacak bir ürün olabilir. Lütfen bu konuda bize sitem etmeden anlayış gösterin. Fenerbahçe 2. ikinci el eşya alanlar olarak emin olun satabileceğimiz hiçbir eşyayı almamazlık yapmayız.

Peki 2.el ev eşyası alanlar nelere dikkat ederler, neye göre fiyat belirlerler?

  • Eşyaların temiz olmasına
  • Sağlam olmasına
  • Satılabilir olmasına
  • Markasına
  • Modeline
  • Renklerine

Özellikle 2. ikinci el beyaz eşya alanlar için ürünün markası ve sağlam olması çok önemlidir. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, televizyon gibi ürünlerin bilinen markaların olması fiyatı artırır. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel, Lg, Samsung gibi markalar popülerdir.

Gümüş satmak istiyorum, gümüş bozdurmak istiyorum diyen müşterilerimizden ürünün ayarına, ağırlığına göre alım yapıyoruz. 800 ayar gümüş, 900 ayar gümüş, 925 ayar gümüş fiyatları birbirinden farklıdır. El halısı alanlar da halının renklerine, desenlerine, yöresine ve modeline göre alırlar. Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, Türkmen halısı, Bünyan halısı değerli halılar arasında sayılabilir.

Nakliye ve Ödeme Koşulları Neler?

Kadıköy ilçesinin her semti, caddesi, sokağı hizmet alanımıza girmektedir. Nereden 2.el eşya alırsak alalım nakliye ve taşıma işlemleri bizim tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacaktır. Örneğin eşyalarınız için size 5000 TL teklif verip anlaştık. Bu fiyat içine nakliye ücretimiz dahildir. Yani ödeme yapacağımız zaman bu teklif içinden nakliye ve taşıma ücreti kesmiyoruz.

Ödeme nasıl yapılır şimdi bundan bahsedelim. Ekibimiz eşyaların alımına başlamadan önce anlaştığımız tutar nakit, eft veya havale yoluyla ödenir. Arkadaşlarımız fiyat düşürmeye çalışmadan, eşyalarınıza bahane bulmadan, keyfinizi kaçırmadan ödemenizi yaparak eşyaları alır.

Eşyalarınızı Satarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dikkat etmeniz gereken ilk şey güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Umut Spot olarak bizi tercih eden tüm müşterilerimize mümkün olan en kaliteli hizmeti veriyoruz. Anlaştığımız gün ve saatte adresinizde oluyor, sizi bekletmiyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Ayrıca müşterilerimizle olan diyaloglarımızda son derece saygılı ve seviyeli bir üslup kullanıyor, evinizde, ofisinizde eşya alımı yaparken dikkatli hareket ediyoruz. Kadıköy 2.el eşya satışı için bizi tercih ederseniz işimizde ne kadar tecrübeli olduğumuzu fark edeceksiniz. Yıllardır spot eşya ve kullanılmış eşya alımı yaptığımız için müşterilerimizin bizden nasıl bir hizmet beklediğini çok iyi biliyoruz.

Yazımızı biraz uzattık gibi ama Fenerbahçe 2. ikinci el eşya alanlar olarak tüm detayları sizinle paylaşmak, bilmediğiniz maddeleri anlatmak istedik. Yine de sormak istediğiniz farklı konular varsa 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına yazabilirsiniz. Uzman ekspertiz ekibimiz Kadıköy 2. el eşya alımı için pazar dahil haftanın hergünü hizmetinizdedir.

Bizi Takip Edin
2023-06-27T20:13:08+03:0020 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap