Eski Eşya Alanlar

Eski Eşya Alanlar

Severek aldığınız, belirli bir süre kullandığınız ya da hiç kullanma fırsatı bulamadığınız bir veya birden fazla eşyanızla vedalaşmak zorun kalabilirsiniz. Eski eşya satmak istiyorum diyerek bizi arayan pek çok kişinin eşya satma kararını kısa süre önce verdiğini fark ettik. Yani her zaman planlı hareket edemeyebiliyorsunuz. Vefat, taşınma, tayin, ev değiştirme, depo boşaltma gibi daha onlarca sebepten insanlar eşyalarını satmak isteyebiliyor.

Böyle durumlarda eski eşya alanlar olarak biz devreye giriyor ve müşterilerimizle profesyonel, seviyeli bir iletişim kurup belirli bir süreç sonucunda anlaşmaya varıyoruz. Eşyalarını satın aldığımız kişilerin pek çoğu daha önce böyle bir deneyim yaşamamış, eşyasını satmamış kişilerden oluşuyordu. Yani deneyimi olmayan, süreçten habersiz, sadece alıcının dediklerine inanan bir kitle ile karşılaştık.

Uzun yıllardır ikinci el eşya alım satım işi ile meşgul olan firmamız insanlar daha da bilinçli olsun, süreç hakkında bilgi edinsin ve bizi daha iyi tanısın diye size bir yazı hazırladı. İlerleyen satırlarda eski eşya nasıl satılır, kimler eski eşya alır, değerli eski eşya fiyatları kimi aramalarınızın cevaplarını tek tek vereceğiz. İsterseniz sözü uzatmadan hemen başlayalım.

Eski Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Eski eşya adı üzerinde belirli bir süre kullanılmış, artık tercih etmeyeceğiniz eşyalarınız için kullanılan bir tabirdir. Aslında daha çok klasik eşya ve 50 yılın üzerinde geçmişi olan eşyalar kastedilse de spotçu veya ikinci elci olarak tabir ettiğiniz bizim gibi firmaları aldığı ev eşyaları da anlaşılabiliyor.

Sonuçta burada kast edilen kullanmayı düşünmediğiniz ürünleri elden çıkarma isteğinizdir. Böyle bir ihtiyacınız olduğunda alıcı bir firma bulmak ama işini iyi bilen, tecrübeli bir firma ile çalışmak gerekir. Bu aşamada biz devreye girebilir, eşyalarınızı çok kısa süre içinde alabiliriz. O halde size düşen nedir, ne yapmalısınız?

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek başlayabilirsiniz.
  • Çalışma arkadaşlarımız gönderdiğiniz fotoğrafları hemen inceleyecek ve size kısa süre içinde dönüş yapıp olumlu ya da olumsuz cevabımızı verecektir.
  • Bizim alıp satabileceğimiz türden eşyalarınız varsa çok kısa sürede fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Teklifimizi onaylarsanız sizin belirleyeceğiniz gün ve tarihte adresinizden eşyalarınız alınır.

Eski Eşya Alan Yerler Neye Göre Fiyat Verir?

Biz eski eşya alım satım yaparken kendimize bu ürünü satabilir miyiz diye sorar, satabileceğimize inandığımız ürünleri alırız. İstanbul eski eşya bakımından son derece zengin bir alan ve eşyasını satan herkesin eşyasını almamız takdir edersiniz ki mümkün değil. O halde neye göre fiyat teklifi veriyoruz?

  • Eşyaların temizliğine
  • Sağlamlığına
  • Satılabilir olmasına
  • Renklerine
  • Modeline göre fiyat teklifi veririz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

Eski eşya satanlar bize fotoğraf gönderdiklerinde hemen geri dönüş yapıyoruz ama bazen çok alakasız, işimizle hiç ilgisi olmayan eşyaların satış talepleri de geliyor. Birkaç örnek vererek biz ne satabilirsiniz bundan bahsedelim. Ev eşyası, el halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, deri koltuk, bahü, ahşap masa sandalye, plak, pikap, piyano, makam takımı, koltuk takımı gibi pek çok eşya sayılabilir.

Plak Alanlar

Plak Alanlar

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eski eşya alanlar için pek çok firma arasından neden bizi tercih etmelisiniz? Öyle ya Google üzerinden eşya alan yerler şeklinde bir arama yaptığınızda yüzlerce firma göreceksiniz. Neden biz? Çünkü en önemlisi müşteri odaklı, müşteri memnuniyeti ve güvencesini ön planda tutmamızdır. Ekibimiz hiçbir şekilde müşterisini mağdur etmeden, bekletmeden, zor durumlara düşünmeden alım yapmaktadır.

Alımlarımızı kendi ekibimiz ve araçlarımızla yapmakta, size hiçbir zahmet vermemekteyiz. Ödemelerimizi nakit, eft veya havale seçeneklerinden istediğiniz biriyle hemen yapıyoruz. Anlaştığımız fiyattan alım yapıyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz. Eşyalarımı satmak istiyorum diyor ve güvenilir ikinci el eşya alan firma arıyorsanız bizi hiç çekinmeden tercih edebilirsiniz. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, aldığımız eşyaları Sahibinden.com internet sitemizdeki mağazamızda görebilir, sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Yazımızı mobil cihazlarınızdan okumak için QR kodunu okutabilirsiniz.

Eski Eşya Alan Yerler

Eski Eşya Alan Yerler

 

Bizi Takip Edin
2021-04-28T23:21:51+03:0027 Ekim 2016|0 Yorum

Yorum Yap