Pendik ilçesinin yeni yeni gelişen yerlerinden Çınardere Mahallesi, ikinci el eşya ve sıfır eşya alımı için hizmet verdiğimiz semtlerimizden birisidir. Çınardere ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimizin satmak istediği eşyaların türüne, temizlik ve sağlamlığına göre alım yapıyoruz. Peki bu alım işlemini nasıl yapıyoruz, süreç nasıl işliyor? Biz de Umut Spot olarak tek tek bahsedip sizin bilgilendirmek istiyoruz.

İkinci El Eşya Neye Göre Fiyatlandırır?

Eşyalarınızı belli kriterlere göre değerlendiriyor, alım yapıp yapamayacağımızı hemen söylüyoruz. Örneğin ikinci el koltuk takımı alacağımız zaman model çok önemlidir. Antika koltuk takımı olmadığı sürece çok eski model bir koltuğu alsak da satamayacağımız için müşterilerimize olumsuz cevap vermek zorunda kalıyoruz.

2.el beyaz eşya markasına, modeline, teknik kapasitesine göre, mobilya malzemesine, desenlerine, markasına bakabiliyoruz. Her eşya kendi türüne göre değerlendirildiği için mümkün olan en yüksek fiyat teklifini alırsınız.

Çınardere İkinci El Eşya Alanlar

Çınardere İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Satış Süreci 

Daha önce hiç eski eşya satmadıysanız, süreç hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda yazacağımız maddeleri okumanız yeterli olacaktır.

  • Pendik ilçesi Çınardere Mahallesi 2.el eşya satacağınız zaman bizleri aradığınız andan itibaren en doğru şekilde yönlendirileceksiniz.
  • Eşyalarınız için fiyat almak istiyorsanız bunun en kolay yolu bizlere whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) yolu ile eşyaların fotoğraflarını göndermektir.
  • Fotoğraflar incelenerek size en hızlı şekilde geri dönüş yapılacak ve fiyat teklifimiz verilecektir.
  • Artık adrese giderek eşyaları fiyatlandırmak İstanbul trafiğinde pek mümkün olmadığı için hem müşterilerimize hem de bizlere önemli bir zaman kazandıracak olan fotoğraf yöntemi tercih edilmektedir.
  • Sizlere teklif edilen fiyat konusunda anlaşma olması halinde aynı gün adresinizden nakit ödemesi yapılarak alınır. Ve bu alım sırasında hiçbir nakliye ücreti ödemezsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Çınardere Mahallesi 2. ikinci el eşya alanlar olarak müşterilerimize son derece saygılı ve profesyonel yaklaşıyoruz.
  • Ev eşyası olsun ofis veya bahçe mobilyası olsun ne tür ürün alacak olursak olalım mutlaka nakliyesini kendimiz yapıyoruz.
  • Ne kadar fazla 2.el eşya satarsanız satın alım yapabilecek nakliye aracımız mevcuttur.
  • Pendik ilçesinin her yerinden istediğiniz gün ve saatte hizmet alabilirsiniz.
  • 2. el beyaz eşya, mobilya, plak, gümüş, koltuk takımı, ofis mobilyası, plak, el halısı, televizyon, klima gibi eşyaları ister tek tek ister toplu alım yapabiliriz. Daha farklı türde eşyanız varsa bunun için de bizi arayabilirsiniz.

Biz çok uzun zamandır spot eşya alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Dolayısıyla ihtiyaç duyacağınız bilgi birikimine sahibiz. Aklınıza takılan ve öğrenmek isteyebileceğiniz konular için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Bizi Takip Edin
2022-02-12T01:47:44+03:0024 Mart 2017|0 Yorum

Yorum Yap