Cihangir İkinci El Eşya Alanlar

Cihangir İkinci El Eşya Alanlar

Cihangir ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, böylece sorun yaşamadan, hızlı şekilde satış yapabilirsiniz. Son dönemlerde insanların kullanmayı düşünmedikleri eşyaları satmayı daha çok benimsiyor. Sağa sola, eşe dosta bedava dağıtmak yerine az veya çok bir tasarruf elde etmek çok daha mantıklı. Peki Cihangir 2.el eşya satışı nasıl yapılıyor? Şimdi detaylı şekilde bundan bahsedecek, işin püf noktalarını anlatacağız.

Cihangir 2. El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

Müşterilerimiz bizi arayarak ikinci el eşya satmak istiyorum dediğinde, kendilerinden mümkün olduğu kadar bilgi alıyor, eşyalarının türü ve durumunu bize anlatmalarını rica ediyoruz. Eşyanızın kusuru var mı, kaç senelik, yanık yırtık leke gibi kusurları var mı bunları öğrenmek istiyoruz.

Daha pratik olan ve süreci hızlandıra bir diğer yöntem de whatsapp veya email ile fotoğraf göndermektir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile umutspot@gmail.com mail adresimize mail yolu ile fotoğraf gönderebilirsiniz. Cihangir semtine eşya fiyatlandırması için gitmek hem çok uzun bir zaman alacak hem de size geç cevap vermemize sebep olacaktır. Oysa eşya fotoğraflarını göndermeniz ile çok kısa sürede fiyat alabilecek, eşyalarınızı satma kararı verdiğinizde satış süreciniz çok kısalacaktır.

Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyecek ve fiyat teklifimizi size bildirecektir. Fiyat teklifimizi kabul ederseniz sizin istediğiniz gün kapınıza kadar gelerek eşyaları satın alıyoruz. İşte hepsi bu kadar.

Bize Neler Satabilirsiniz?

Satın alabileceğimiz eşya türü, çeşidi çok fazladır. Bunları tek tek saymakla uğraşmamız mümkün olmayacağı gibi sizi de sıkacaktır. Bu yüzden ilk aklımıza gelen temel eşya gruplarından başlayacağız. İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, led televizyon, koltuk, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, masa sandalye gibi eşyalarınız bizim ilgi alanımıza girmektedir.

Cihangir antika ve klasik eşya açısından da çok zengin bir bölgedir. Gümüş, plak, el halısı, cam eşya, Rolex saat, varaklı mobilya, deri koltuk, berjer, aksesuar, eski obje gibi eşyalarınızı da uzman ekspertiz ekibimizle fiyatlandırabiliriz.

Nakliye, Taşıma ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Cihangir ikinci el eşya alanlar için firmamız Umut Spot’u tercih etmeniz halinde hiçbir nakliye veya taşıma ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Kendi nakliye aracımızı kullanıyor, uzman ekibimiz sayesinde eşyalara elinizi bile sürdürmeden, zahmetsiz şekilde alıyoruz. Anlaştığımız fiyatı isterseniz nakit isterseniz eft, havale veya nakit ödüyoruz.

Bizi Takip Edin
2022-01-05T23:13:16+03:0028 Eylül 2018|0 Yorum

Yorum Yap