Beylerbeyi 2. ikinci el eşya alanlar arayışınız için bizi tercih ederek kısa sürede beklediğiniz kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Müşterilerimiz 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir, Beylerbeyi 2.el eşya satışı için süreç nasıl işliyor gibi pek çok sorunun cevabını öğrenmek istiyorlar. Ekip olarak yıllardır kullanılmış eşya alım satım işleri ile ilgilendiğimiz için müşterilerimize en doğru bilgiler vermek için bu yazıyı hazırladık.

İkinci el eşya alan yerler hakkında pek çok insanın bilgisi olmadığı gibi önyargısının olma ihtimali daha çoktur. Dükkan dükkan gezip spotçulardan bilgi almaya uğraşmak yerine yazımızı okumanız yeterli. Eşyalarınızı satmadan önce veya satacağınız zaman dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar var. Hiç merak etmeyin baştan sonra kadar aklınızdaki tüm sorulara cevap veren, sizi sıkmayacak bir yazı hazırladık. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını öğrenmeye hazır mısınız? Haydi başlayalım.

Kullanılmış Eşyalar Nasıl Satılır?

Kullanılmış eşya satmanız için evinizden, ofisinizde dışarı çıkmanıza bile gerek yok. Nakite çevirmek istediğiniz eşyalarınızın bir kaç fotoğrafını göndermeniz bizim için yeterli. Arkadaşlarımız size hemen geri dönüş yapacaktır. İsterseniz süreci kısa şekilde özetleyelim.

  • Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile gönderin
  • Arkadaşlarımız fotoğrafları inceler incelemez size olumlu veya olumsuz dönüş yapacaklardır.
  • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ise fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Teklifi onaylamanız halinde Beylerbeyi 2. ikinci el eşya alanlar olarak istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapacağız.

Eşya satma fikri aklınıza ilk geldiğinde belki de zahmet çekeceğinizi veya sürecin uzun süreceğini düşünmüştünüz ama gördüğünüz gibi öyle olmuyor. Beylerbeyi 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle çalışmanız halinde zahmet çekmeden, hızlı şekilde kullanılmış eşya satabilirsiniz.

Beylerbeyi-İkinci-El-Esya-Alanlar

Beylerbeyi ikinci el eşya alanlar

Bize Hangi Eşyalarınızı Satabilirsiniz?

Hangi eşyalarınızı satabileceğiniz konusuna da değinmek istiyoruz. İnsanlar 2.el eşya sözünü duyduğunda haklı olarak yüzlerce farklı ürünü alabileceğimizi düşünüyorlar. Ama maalesef öyle değil. Siz de hak verirsiniz ki herkesin her eşyasını alabilmemiz mümkün değil. İçlerinden eleme yapmak, satabileceğimiz eşyaları almak zorundayız. Peki Beylerbeyi bölgesinden ne tür ikinci el eşyalar alabiliriz?

Genellikle 2. ikinci el buzdolabı, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, kurutma makinesi, koltuk takımı, çekyat takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, Ikea mobilya, Mudo mobilya, deri koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, gümüş eşya, el halısı, plak, Hereke halısı gibi eşyaları sayabiliriz.

Bu eşyaları saydık ama sizin satacağınız ürün bunların dışında, bunlara benzer bir eşya olabilir. Fikir almak veya alıp alamayacağımızı sormak için bize fotoğraflarını göndererek fikir alabilirsiniz. Bu konuda hiç çekinmemenizi rica ederiz.

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Beylerbeyi 2. ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı belirli kriterlere göre yapmak zorundayız. Yani bazı standartları göz önünde bulundurarak fiyat teklifi veriyoruz. İnsanların pek çoğu spotçular neye göre fiyat verir, ikinci el eşya alanlar nasıl fiyat belirler, 2. el eşya fiyatları neye göre tespit edilir sorularını bize yöneltiyor.

  1. Eşyalarınızın temizliğine
  2. Sağlamlığına
  3. Markasına
  4. Modeline
  5. Teknik özelliklerine
  6. Renk ve desenlerine göre fiyat belirleriz.

Aslında alacağımız eşyaların türüne göre fiyatlandırma kriterlerimiz de değişmektedir. İkinci el beyaz eşya alanlar için 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, televizyon gibi ürünlerin markası, temizliği ve arızalı olmaması önemlidir.

Gümüş alanlar için ise gümüşlerinizin kaç ayar olduğu ve ağırlığı önemlidir. 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar gibi gümüşler tartılır, ağırlığına ve ayar numarasına göre fiyatlandırılır. Gümüş şamdan, gümüş gondol, şekerlik, tepsi, peçetelik gibi gümüş eşyalar da bu şekilde fiyatlandırılır. Gümüş konusunda detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Eşyalarınızın Nakliyesi Nasıl Yapılıyor?

Fiyat konusunda anlaştığımız eşyalarınız ne kadar fazla olursa olsun nakliyesi, taşıması ve araca yüklemesi bize aittir. Gerekli alet edevat, araç gereç ve eleman tamamen ekibimiz tarafından tedarik edilecektir. 2.el koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye gibi eşyalarınız ne kadar ağır ve kaba olursa olsun ekibimiz tarafından size zahmet verilmeden taşınacak, aracımıza yüklenecektir.

Özellikle ikinci el Ikea mobilya alımlarımızda eşyalarınızın tek tek demonte edilmesi gerekmektedir. Ikea mobilya montaj ve demontaj işlemleri de diğer eşyalar gibi arkadaşlarımız tarafından kısa sürede yapılacaktır. Özellikle Ikea hemnes, Söderhamn, Kıvık, Malm, Pax elbise dolabı, Firheten L koltuk gibi çok satılan ürünler de kısa sürede demonte edilip satın alınır.

Eşyalarınızın Ödemesi Nasıl Yapılmaktadır.

Eşyalarınızın ödemesi anlaştığımız rakam üzerinden nakit, eft veya havale ile ödenmektedir. Ekibimiz fiyat düşürmek için eşyalarınızda kusur bulmaya çalışmaz, gereksiz bahaneler üretmez. Kendi kazancı kadar müşterilerinin memnuniyetini de düşünen ekibimiz sizden onay almadan eşyaların taşımasını ve yüklemesini yapmamaktadır.

Özellikle daha önce herhangi bir eşyasını satmamış veya kötü tecrübeler yaşamış olan insanlar spotçular ve ikinci el eşya alanlar konusunda tereddütler yaşamaktadır. Bu tereddütler sizi eşyalarınızı satmaktan alıkoyabileceği gibi vazgeçirebilir. Umut Spot satın alma ekibine güvenerek eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Beylerbeyi 2. ikinci el eşya alanlar için ekibimize güvenebilir, haftanın 7 günü Üsküdar ilçesinin her semtinden bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-09-26T22:43:13+03:0017 Mayıs 2016|0 Yorum

Yorum Yap