İkinci el eşya satmak istiyorum diyerek bizlere ulaşan tüm müşterilerimize istedikleri kalite ve hızda hizmet veriyoruz. Ataköy bölgesi de firmamızın hizmet alanı içinde olup en yoğun talep aldığımız yerlerdendir. Evlerinizde, iş yerlerinizde, depolarınızda, çatı katlarınızda, depolarınızda satılmayı bekleyen kim bilir ne çok eşya vardır. Bu eşyaları daha fazla saklamak veya kalabalıklarını yaşamak yerine bizi arayarak aynı gün içinde nakit satabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızın devamında size bu hizmeti nasıl verdiğimizi anlatacağız.

Atakoy-İkinci-El-Esya-Alanlar

Ataköy ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Ataköy ikinci el eşya alanlar, temiz, sağlam ve bir başkasının tercih edebileceği tarzda eşyaları almak ister. Şöyle düşünün, siz eviniz veya iş yeriniz için ikinci el eşya alsanız, o eşyanın nasıl olmasını isterseniz biz de müşterilerimizden alırken o kriterlere dikkat ederek alırız. İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, el halısı, deri koltuk, gümüş eşya, eski eşya, saat, kitap, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, heykel, bahü, sevr gibi eşyalarınızın tamamı, hatta daha fazlası için alım yapabiliyoruz. Ataköy veya Bakırköy ilçesinin bir başka semti için eski eşya alacağımız zaman nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemlerin tamamını biz üstleniyor, size hiçbir masraf yansıtmıyoruz.

Ataköy ikinci el eşya alımı için genelde sizden fotoğraf istiyor, bu şekilde ön bilgi ediniyor, alabileceğimiz eşyalar için size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyatımız sizi tatmin ederse, müsait olduğunuz gün ve saatte adresinizden alım yapıyoruz. Bizi haftanın her günü arayabilir, eşyalarınızı nakit satabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-07-07T01:37:21+03:007 Eylül 2018|0 Yorum

Yorum Yap