2. ikinci el iphone alanlar için ekibimizle görüşerek cihazınızı kısa sürede nakite çevirebilirsiniz. Cep telefonu piyasasının lideri olan Apple markasının ürünü İphone, sıfır ve ikinci el cep telefonu piyasasının da lideri konumunda. Firma kendi cihazları için geliştirdiği İos işletim sistemi ile ergonomik, güvenilir ve hızlı bir deneyim sunuyor. Yeni teknolojiler, tasarımlar, dizaynlar vitrinlerdeki yerini alınca İphone tutkunları da bunlara sahip olmak için gün sayıyorlar. Pek çok kullanıcı sıfır iphone fiyatları konusunda şikayetçi olsa da eskisini satarak kendine bir bütçe oluşturabiliyor.

İkinci el iphone alanlar şeklinde bir google araması yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih ederek cihazınızı kısa sürede satabilirsiniz. 2.el iphone fiyatları noktasında piyasa hakimiyeti yüksek olan arkadaşlarımız size hemen fiyat teklifi sunacaktır. İsterseniz hem cihaz satış sürecinden hem de verdiğimiz hizmetten bahsederek aklınızdaki soru işaretlerine cevaplar verelim. Çok sorulan İphone satın alan yerler nerede, spotçu iphone alır mı, kullanılmış iphone fiyatları gibi sorularınızın cevaplarını vereceğiz. Haydi başlayalım

İkinci El İphone Alanlar

İkinci El İphone Alanlar

2. İkinci El İphone Nasıl Satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek cihazın modeli ve genel durumu ile ilgili bilgi vermeniz yeterli. Örneğin 2.el İphone 14 satmak istiyorum demeniz yeterli. Aynı numaranın whatsapp hattına cihazın fotoğraflarını göndererek genel durumu ile ilgili bilgi almamıza yardımcı olabilirsiniz.

Arkadaşlarımız cihazınızla ilgili bir kaç soru sorduktan sonra vereceğiniz bilgilere göre fiyat teklifimizi sunacaktır. Teklifimizi onaylamanız halinde anlaşma sağlandı demektir. Artık cihazınız istediğiniz gün adresinizden ödemesi yapılarak satın alınır. Ekibimiz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hızlı hizmet verebilmektedir.

İkinci El İphone Alırken Neye Göre Fiyat Veriyoruz.

2.el iphone alırken dikkat ettiğimiz belli başlı hususlar vardır ki fiyat teklifi verirken bunlara dikkat ederiz. Bazı kullanıcılar çok kısa süre önce aldıkları cihazlarını hor kullandıkları için cihazın değeri düşmektedir. Çok yıpranmış, problemli ürünleri satın alamıyoruz. Elbette kullanılmış iphone cihazların bazılarında 2.el olduğu için aşınmaları olabilir.

  • En önemli şey cihazınızın sorunsuz çalışır durumda olmasıdır. Arızalı, tamir edilmesi gereken, sorunlu cihazlarınızı maalesef alamıyoruz.
  • Cihazınızın modeli diğer önemli unsurdur. İphone 11, İphone 12, İphone 12 pro max, iphone 13, iphone 13 pro max, iphone 14, iphone 14 pro max ve iphone 15, iphone 15 pro max gibi modeller en çok satın aldıklarımızdır.
  • Çok fiyat farkı oluşturmasa da cihazın depolama kapasitesi de önemlidir. 128 gb, 256 gb, 1 Tb arasında ufak da olsa farklar olacaktır.
  • Yurtdışı iphone modelleri maalesef firmamız tarafından alınmamaktadır.
  • İphone alanlar için cihazın kutusunun olması, şarj aleti, kulaklık gibi ekipmanların eksiksiz olması da fiyatı olumlu yönde etkiler.

İkinci el İphone alanlar hangi detaylara dikkat eder, alım süreci nasıl işler bunları sıralamaya gayret ettik. Yıllardır ikinci el eşya alım satım işi ile ilgilenen firmamızı her gün arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-10-13T23:18:53+03:0021 Eylül 2017|0 Yorum

Yorum Yap