İkinci El Deri Koltuk Alanlar

İkinci El Deri Koltuk Alanlar

Evlerinizde veya iş yerinizde sizler için fazlalık durumda olan, çok yer kaplayan veya artık kullanmayacağınız 2.el deri koltuk takımı için bizleri arayarak aynı gün içinde nakit olarak satabilirsiniz. Alım işlemi için adresinize geliyor, sizlerden en ufak bir nakliye ücreti talep etmeden nakit ödemesini yaparak hemen satın alıyoruz. İsterseniz yazımızın devamında alım yaparken nelere dikkat ettiğimizi ve sürecin nasıl devam ettiğini sizlere detaylı bir şekilde anlatalım;

  • Deri koltuk satmak istiyorum fiyat verir misiniz diyerek bize ulaşan müşterilerimizden ürünün fotoğraflarını göndermelerini istiyoruz.
  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına hemen fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Arkadaşlarımız göndereceğiniz fotoğrafları inceleyecek ve size kısa süre içinde dönüş yaparak fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Fiyat konusunda anlaşmamız durumunda aynı gün, nakit alım yapabiliyoruz.
  • Alımlarımızı kendi araçlarımızla ve ekibimizle yapıyor, size zahmet vermiyor, zamanınızı almıyoruz. Satacağınız ürün ne kadar ağır veya büyük olursa olsun satın alabilecek kapasiteye sahibiz.

İkinci El Deri Koltuk Neye Göre Fiyatlandırılır?

Deri koltuk için sizlere fiyat vereceğimiz zaman temizlik, sağlamlık, renk, şekil, deride aşınma gibi durumlarını göz önünde bulundurarak fiyat veriyoruz. İkili, Üçlü, Chester, Berjer, Tekli, Ofis grubu, Josefin gibi pek çok çeşidi olan ikinci el deri koltuk takımı için renk seçenekleri de çok fazladır. Siz de hak verirsiniz ki bazı eşya sahipleri ürünlerini çok yıpratarak kullanıyor. Çok yıpranmış, çökmüş, yırtıkları olan bir koltuğu satamayacağımız için biz de alamıyoruz.

Amerikan, İngiliz, Kensington, Lexington, İtalyan gibi farklı türden deri koltuk çeşitleri de bulunuyor. Bunlar satarken zorlanmadığımız, kaliteli ürünler olduğu için nispeten daha yüksek fiyattan satın alabiliyoruz. Bir mağazadan sıfır deri koltuk aldığınız zaman çok yüksek ödersiniz. Dolayısıyla satarken de değerinde satmak sizin için işin en önemli noktasıdır.

O halde ikinci el deri koltuk alanlar için firmamızı tercih edebilir, kısa süre içinde zahmet çekmeden, nakliye bedeli ödemeden satış yapabilirsiniz. Arkadaşlarımız İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermekte, gelen her talebi titizlikle incelemektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-02-09T00:15:51+03:0020 Nisan 2017|0 Yorum

Yorum Yap