Counrty Mobilya Satmak İstiyorum

Counrty Mobilya Satmak İstiyorum

2. İkinci el country koltuk takımı alanlar için bizi arayabileceğinizi biliyorsunuz. Ancak hala konu ile ilgili hiçbir fikri olmayanlar var. Country mobilya ve retro mobilya kavramları mobilya sektörünün son 5 senesine damga vurmuş kavramlardır. Ancak mobilya alacakların aklında retro mobilya nedir, country mobilya neye denir sorular oluyor. Bu konuya açıklık getirerek kafanızdaki soru işaretlerini dağıtmak istiyoruz.

Retro mobilya eskiyi anımsatan modellere verilen addır. Aile büyüklerinizden kalmış, antika mobilya değeri olmayan ancak klasik tarzdaki eşyalar Retro olarak anılır. Şimdi gelelim diğer sorunuz olan Country mobilya nedir için cevap vermeye. Country mobilya köy tarzı, taşrada yaşayan halkların benimsediği mobilya türüne denir. Aslında burada köy insanı derken bizim Anadolu insanından değil daha çok Avrupa bölgesi halkı kast ediliyor.

Tanımdan daha çok fotoğraflar üzerinden ayrım yapmak ve anlamak daha kolay olacaktır. Bu yüzden aşağıya bir retro mobilya fotoğrafı ekliyoruz. Gördüğünüz gibi ürünün ayakları, rengi, tarzı tamamen kendine has bir şekilde üretilmiş. Retro berjer, koltuk takımı, puf gibi ürünlerde koyu yeşil, hardal sarısı, turuncu, kahverengi daha çok kullanılır.

İkinci El Retro Mobilya Alanlar

İkinci El Retro Mobilya Alanlar

Country mobilya için de aşağıdaki fotoğrafı örnek gösterebiliriz. Koltuk sırt kırlentleri fazla, daha yuvarlak hatlara sahip ve oturma yerleri minderlidir. Retro mobilyaya oranla dahs oft renklere sahiptir. Koltuğun ayakları country olduğu için yuvarlaktır retro ürünler gibi sivri değildir.

Country Mobilya Alan Yerler

Country Mobilya Alan Yerler

İkinci El Country Mobilya Alanlar

Tanımları bitirdikten sonra gelelim ikinci el country mobilya nasıl satılır, satış süreci nasıl işler bundan bahsetmeye. Aslında süreç çok basit ve size düşen sadece eşyalarınızın bir kaç fotoğrafını çekip bizimle whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) ile paylaşmaktır. Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş yapıp ürünü alıp alamayacağımızı ve fiyat teklifimizi sunuyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

İkinci el eşya alanlar retro, country, vintage, modern mobilya alırken mümkün olduğunca temiz ve sağlam ürünler almaya dikkat eder. Örneğin Coutry koltuk takımı alırken yanık yırtık, leke gibi kusurlarının olup olmadığına, renklerine, markasına önem verilir. Ürün ne kadar az kullanılmışsa, yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyattan satın alınır.

Nakliye, Taşıma ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

2. ikinci el country koltuk takımı alanlar için firmamızı tercih etmeniz halinde taşıma, yükleme işlemlerinde hiçbir zahmet çekmezsiniz. Mobilyalarınız ekibimiz tarafından hızlı şekilde taşınır ve aracımıza yüklenir. Ödeme ise nakit, eft veya havale yoluyla, sizin istediğiniz şekilde yapılır.

Kullanmadığım eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum diyen müşterilerimiz satış yaparken sadece fiyat odaklı düşünüyorlar. Ancak işin bir de tecrübe, deneyim ve piyasa bilgisi boyutu bulunmaktadır. Umut Spot olarak tüm İstanbul genelinde aynı kalitede hizmet veriyor, mümkün olan en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz. Bizi Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmaksızın istediğiniz bölgeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Bizi Takip Edin
2021-11-10T23:12:58+03:005 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap