Bizi arayarak ikinci el bulaşık makinesi satmak istiyorum diyen müşterilerimize hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Peki 2.el bulaşık makinesi nasıl satılır? Fiyatı artıran veya etkileyen nedenler nelerdir? Satacağınız ürünün markasını ve modelini bize söylemeniz yeterli. İkinci el bulaşık makinesi alanlar olarak yazımızın devamında fiyatı artıran noktaları, nakliye ve ödeme koşullarını ve diğer detayları sizinle tek tek paylaşacağız.

İkinci-El-Bulasik-Makinesi-Alanlar

İkinci el bulaşık makinesi alanlar

Fiyatı Etkileyen Faktörler Neler?

Fiyat teklifimizin yüksek olmasını sağlayan en önemli etken ürünün temizliği, sağlamlığı ve modelidir. Yani ikinci el bulaşık makinesi alanlar yeniye yakın ürünlere çok yüksek fiyat vermektedir. Sıfır bulaşık makinesi aynı zamanda spot olarak da adlandırılır.

Tahmin edebileceğiniz gibi ürünün markası da fiyatı belirleme açısından çok mühimdir. Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Vestel, Profilo, Samsung, Lg, Miele gibi markaların ikinci el bulaşık makinesi yüksek fiyattan alınır. Çünkü bu markalar müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilir. Modelinin yüksek model olması, program sayısının yüksek olması, inox olması ve enerji sınıfının yüksek olması fiyatı arttırır.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile ya da umutspot@gmail.com mail adresimize e posta ile fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Fotoğraf üzerinden de kısa sürede inceleme yapıp fiyat teklifi verebiliriz. Satacağınız ürünün sorunsuz olması da beklediğimiz bir şeydir.

İkinci el bulaşık makinesi alan yerler tamir gerektiren bozuk eşya alıp tamir ettirmezler. Alacağımız ürünün mutlaka çalışır durumda olmasını mümkünse pas, vuruk barındırmamasına dikkat eder, fiyatı buna göre belirleriz. İkinci el beyaz eşya alan yerler tüm beyaz eşya alımları için bu kriterlere dikkat ederek alım yaparlar.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Avrupa Yakası veya Anadolu Yakası fark etmeksizin size hizmet veriyoruz. Alımlarımızı da kendi aracımız ve elemanlarımızla yaptığımız için sizden nakliye veya taşıma bedeli almıyoruz. Ödeme konusunda da müşterilerimizi üzmüyor, anlaştığımız fiyatı nakit takdim ediyoruz. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz.

Söz verdiğimiz gün adresinizde oluyor, sizi bekletmiyor, mağdur etmiyoruz. Alım yapacağımız zaman tekrar tekrar pazarlık yapıp fiyat düşürmeye çalışmıyoruz. Bu da size güven içinde bir alışveriş yapma şansı sunacak.

Sadece ikinci el bulaşık makinesi için değil buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, klima, elektronik eşya, led televizyon satışınız için de bizi arayabilirsiniz. Piyasa bilgisi çok yüksek olan profesyonel ekibimiz ile en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2024-06-15T22:38:49+03:0011 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap