Üsküdar eski eşya alanlar için Üsküdar ilçesinin ayrı bir önemi vardır. Çünkü burası İstanbul’un en köklü, en güzel ilçelerinin başında gelir. Bizim işimiz de eski eşya alım satım olunca buradan gelen eşya satış talepleri de ayrı bir önem kazanıyor. Eski eşya nasıl satılır, eşyalarım için nasıl fiyat alırım, eski eşya satmak istiyorum ne yapmalıyım gibi sorularınızı detaylı şekilde cevaplayacağız. Bu yazımızda herhangi bir eşyalarımı satmak istiyorum diyen müşterilerimizin nasıl bir yol izleyeceğini, ne satıp nasıl fiyat alabileceğini anlatacağız.

Eski eşya alanlar için internet üzerinden bir arama yaptığınızda onlarca farklı firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih ederek eski eşyalarınızı bize satmanız halinde güvenilir, kaliteli hizmet alırsınız. Bu konuda kendimize çok güvenmemizin sebebi yaklaşık 20 yıldır bu işi yapıyor olmamızdır. Sizin de elden çıkarmak istediğiniz, değeri hakkında bilgi edinmek istediğiniz eşyalarınız var mı? O halde bir telefonla bize ulaşabilir, kısa süre içinde satış yapabilirsiniz. Nasıl mı?

Satış süreci hakkında tüm detaylı bilgileri vereceğiz. Yılların verdiği deneyimle neleri merak edip öğrenmek istediğiniz, eşya satış kararı almadan önce tedirgin olduğunuz noktaları çok iyi biliyoruz. Endişelenmeyin yazımızı bitirdiğinizde aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak. İsterseniz lafı uzatmadan hemen başlayalım.

Üsküdar Eski Eşya Alanlar

Üsküdar Eski Eşya Alanlar

Eski Eşya Nedir?

Eski eşya nedir sorusu ile sürekli karşılaştığımız için ilk olarak bundan başlayalım istedik. İkinci el eşya ile aynı gibi dursa burada biraz daha farklı eşyalardan bahsetmek mümkün. Önce bir tanımını yapalım daha sonra türleri ile ilgili detaylı örnekler vereceğiz. Eski eşya demek 50 yılın üzerinde bir geçmişe sahip olan, işçiliği ve malzemesi kaliteli, el emeği barındıran eşyalar demektir. İlk bakışta antika eşya görünümünde olsa da maalesef onun kadar değerli değildir.

Üsküdar eski eşya alım satım sırasında eşyalarının antika olduğu konusunda ısrar eden pek çok insana rastladık. Bu yüzden eşyasını bir türlü satamayan, güzelim ürünlere yazık eden, bekletmekte ısrar edenler olabiliyor. Doğru olan eşyayı değerinde satıp beklentiyi çok yukarıda tutmamaktır ki zaten antika olan bir eşyayı biz de değerinde alırız.

Bize Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Geldik işin en çok merak edilen başlığına. Eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi gördüğünüzde siz de memnun kalacaksınız. Çünkü evden çıkmanıza, kapı kapı dolaşıp eskici arayarak fiyat araştırmasına yapmanıza gerek kalmayacak. Nasıl olacak peki? Anlatalım

  • 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak satmak istediğiniz eşya veya eşyaların neler olduğu hakkında genel bir bilgi verebilirsiniz. Ya da aynı numaranın whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapıp olumlu veya olumsuz cevabımızı iletecektir.
  • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ise hemen fiyat teklifimizi sunuyor, karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden nakit alım yapıyoruz. Sizin uğraştıracak, zorluk çekeceğiniz hiçbir aşama yok sadece bir kaç fotoğraf göndererek satış yapabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz eşyalarının fotoğraflarını göndermek yerine eşyalarını Üsküdar ilçesindeki adreslerine gelerek yerinde görmemizi istemektedir. Ancak siz de hak verirsiniz ki bunu yapmak çok zor ve uzun zamanlar gerektiren bir süreç olurdu. Düşünsenize her müşterimiz için tek tek evlere gitmek için ne kadar zaman yeterli olabilir? İşleri kolaylaştırmak ve zaman kazanmak için fotoğraf gönderme yöntemini seçmek zorundayız.

İkinci El Chester Deri Koltuk Alanlar

İkinci El Chester Deri Koltuk Alanlar

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

Eski eşya demek kullanım ömrü bitmiş, deforme olmuş eşya demek değildir. Çünkü insanlar 2.el eşya almak için dükkanımıza geldiğinde mutlaka sağlam ve temiz ürünler almak istiyor. Yani satın alacağımız eşyanın türü kadar temizliği de önemlidir. 2.el beyaz eşya, koltuk, L koltuk, yatak odası, masa sandalye, bahçe mobilyası, ofis mobilyası sayılabilir.

El halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, Bünyan halısı, deri koltuk, gümüş eşya, eski obje, plak, Rolex saat, pikap, klasik mobilya, Hereke halısı, bahü, deri berjer, efemera gibi eşyaları sayabiliriz. Elbette bunların dışında kalan farklı tarzda ürünleriniz varsa onlar için de bize fotoğraf gönderebilirsiniz. Ekibimizi Üsküdar antika alan yerler için de arayabilir, hemen fiyat teklifi alıp satış yapabilirsiniz.

Ödeme ve Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Üsküdar eski eşya alanlar olarak alımlarımızı size zahmet vermeden, nakliye veya taşıma ücreti istemeden yapıyoruz. Satmak istediğiniz eşyanız ne kadar fazla olursa olsun, ne kadar büyük olursa olsun alım yapabilecek ekibe ve nakliye aracına sahibiz. Demonte ediyor, sarıyor, kısa sürede aracımıza yüklüyoruz. Yani siz sürecin hiçbir aşamasında zahmet çekmiyor, ücret ödemiyorsunuz. Bu da size Umut Spot ile keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak demek oluyor.

Ödemeyi ise istediğiniz şekilde nakit, eft veya havale ile yapabiliyoruz. Eşyalarınızı araca yüklemeden, taşımaya başlamadan önce anlaştığımız fiyat üzerinden ödemenizi yapıyoruz. Ekibimiz fiyat düşürmek için bahaneler üretmeden kısa sürede ödeme işlemini gerçekleştirmektedir. Bizi her gün arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alım satım yaptığımız eski eşya, klasik eşya veya antika ürünleri görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-07-10T23:23:18+03:0020 Nisan 2018|0 Yorum

Yorum Yap