Ümraniye İkinci El Eşya Alan Yerler

Ümraniye İkinci El Eşya Alan Yerler

Herkese Merhaba. Yıllardır ikinci el eşya alım satımı ile uğraşıyor, müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirip eşyalarını satın alıyoruz. Bu hizmetimizi Ümraniye ilçesi için de sağlayabiliyor, her sokağından alım yapabiliyoruz.

Bu yazımızı sizinle paylaşma sebebimiz Ümraniye ikinci el eşya alan yerler hakkında bilgi vermek içindir. Çünkü gerek eşyalarını aldığımız müşterilerimiz gerekse satmayı düşünenlerin kafasında pek çok soru var. Bu sorular sağlıklı cevaplar bulsun, insanlar kandırılmasın istiyoruz.

Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de düşünüyor, mümkün olan en kaliteli hizmeti veriyoruz. İsterseniz ikinci el eşya alım satım sürecini baştan sona detaylı şekilde anlatalım.

BİZE İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Sizden ilk istediğimiz şey ne satmak istediğinize net olarak karar vermenizdir. Çünkü biz de ne alacağımızı tam olarak bilip ona göre fiyat teklifi veriyoruz. Karar verme aşamasından sonra 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza veya umutspot@gmail e-posta adresimize eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.

Ekibimiz gelen resimleri inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıp fiyat teklifimizi iletiyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden eşyalarınızın alımı yapılıyor. Süreç bu kadar basit ve kolay. Şimdi diğer aşamaya geçelim.

ÖDEME VE NAKLİYE AŞAMASI

Firmamız Ümraniye ikinci el eşya alımı için belirlediğiniz gün ve saatte kendi nakliye aracı ve elemanları ile adresinizde olacaktır. Anlaştığımız tüm eşyalar ekibimiz tarafından gerekirse sökülecek, gerekmezse tek parça halinde tek tek alınıp araca yüklenecektir.

Bu aşamada sizden yardım istenmeyecek, zahmet verilmeyecektir. Tamamı ekibimiz tarafından yapılacaktır. Taşıma gibi nakliye işlemi de bize aittir. İlçenin neresinde olursanız olun bizim için hiç fark etmez.

Ödeme ise eşyalarınız araca yüklendikten sonra nakit olarak ödenir. İsteyen müşterilerimiz için eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYOR, NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

İkinci el eşya çok geniş bir kavram. Kafanızın karışmaması için ne tür eşyalar alabildiğimizi de açıklamak gerekir. Genelde evinizde, iş yerinizde, deponuzda, garajınızda kullandığınız veya bekleyen eşyalarınızı alıyoruz.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, yatak odası, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Hepsini burada tek tek yazma şansımız yok ama genel anlamda bilginiz olsun istedik.

Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekteyiz. Çakmak, Dudullu, Şerifali, Tavukçuyolu, Tantavi Mahallesi nerede olduğunuz bizim için fark etmez. Siz nereye isterseniz oraya hizmet ulaştırabiliyoruz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:22+03:004 Nisan 2020|0 Yorum

Yorum Yap