Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Nüfusu gittikçe artan, yoğun ve hareketli bir ilçe olan Sultanbeyli bölgesinden sürekli talep almaktayız. İnsanlar artık kullanmak istemedikleri eşyalarını bir şekilde elden çıkarmaya çalışıyorlar. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak bu noktada devreye giriyor, fiyat teklifi verip kısa sürede alım yapıyoruz.

Kısa veya uzun bir süre önce ihtiyacınız veya hevesiniz doğrultusunda satın aldığınız eşyalarınız için en iyi fiyat teklifini almak istemeniz çok doğal. Ama dikkat etmeniz ve önem vermeniz gereken başka detaylar da var. Yazımızın devamında bunlardan bahsedeceğiz.

Amacımız işimizle ilgili detaylı bilgiler vererek sizi bilinçlendirmek ve eşyalarınızı değerinde satmanıza yardımcı olmaktır. İsterseniz sözü çok uzatmadan detaylara geçelim ve ana başlıklar halinde ilerleyelim.

NEREDEN BAŞLAMALISINIZ?

Öncelikle hangi eşyalarınızı satmaya tam olarak karar vermenizi rica ediyoruz. Çünkü satacağınız eşya ne kadar fazla ise o kadar yüksek fiyat alabilir, satışınızı daha cazip hale getirebilirsiniz.

Karar verdikten sonra 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp ile gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapıp fiyat teklifimizi iletecektir.

Her eşyanın alımını yapamayacağımız için bazı müşterilerimize olumsuz cevap vermek zorunda kalabiliyoruz. Sultanbeyli bölgesinden aldığımız eşyaları satmaya gayret edeceğimiz için bazı kriterlere göre alım yapıyoruz. Bu kriterlerin neler olduğunu ilerleyen maddelerde anlatacağız.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, televizyon gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Ayrıca eski eşya olarak tabir ettiğimiz el halısı, klasik mobilya, plak, eski obje, gümüş eşya, saat gibi eşyaları da alabiliyoruz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Sultanbeyli veya bir başka ilçeden eski eşya alımı yaparken temiz ve sağlam olmasına dikkat ederiz. Özellikle ikinci el beyaz eşya, televizyon, klima, elektronik eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyalarınızda çalışır durumda olma şartını arıyoruz.

Arızalı, sorunlu, çok deforme olmuş eşyaları alamıyoruz. Elbette sıfır eşya kadar sorunsuz, kusursuz ürünler beklemiyoruz ama satılmayacak durumda olanları alsak da elimizde kalıyor.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı nakit alıyoruz. İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz. Nakliye konusunda da müşterilerimize zahmet vermiyor, kısa süre içinde alım yapıyoruz.

Ekibimiz her gün aktif çalışmaktadır. Bizi Facebook, İnstagram, Pinterest, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2020-09-23T23:54:13+03:0024 Eylül 2020|0 Yorum

Yorum Yap