Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Sürekli göç alan ve gelişen Sultanbeyli ilçesinde neredeyse orta ölçekli bir il nüfusu kadar insan yaşamaktadır. Bu yoğun nüfus içinde de doğal olarak eski eşya satışı yapmak isteyenler olmaktadır. Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak gelen talepleri en kısa sürede değerlendiriyor, kısa süre içinde cevap veriyoruz.

Kimi koltuk kimi beyaz eşya kimi ofis mobilyası satmak isteyen eşya sahiplerinden ilk etapta eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini rica ediyoruz. Whatsapp ile bu işlemi kolay ve kısa süre içinde yapabilirsiniz.

Fotoğraf gönderme işleminden sonra ekibimiz gerekli incelemeleri yapıp size fiyat teklifini iletiyor. Tabi alamayacağımız eşyalar olması halinde fiyat vermeyip teşekkür ediyoruz.

Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün adresinize ekibimizi gönderiyor, kısa süre içinde alım yapıyoruz. Hepsi bu kadar basit. Sürecin başını kısaca anlatmış olduk. İlerleyen satırlarda daha fazla detay paylaşacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Takdir edersiniz ki her eşyanın alımını yapabilmemiz, bunları bir yere sığdırabilmemiz mümkün değildir. O yüzden satabileceğimiz, sektörümüze uygun olan eşyaların alımını yapabiliyoruz. Bunlar neler?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, elektronik, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk, yatak odası gibi eşyalarınızı sayabiliriz. Tabi alabildiğimiz her eşyayı buraya sığdırmamız mümkün değil o yüzden birkaçını yazabiliyoruz.

Whatsapp üzerinden fotoğraf göndermeni bu noktada işimizi çok kolaylaştırıp zaman kazandırıyor. Eşyanızın alınıp alınmayacağını fotoğraf göndermek suretiyle hemen öğrenebiliyorsunuz.

FİYATI TEKLİFİNİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Eşyalarınızın fiyatlandırılması için Sultanbeyli ilçesindeki adresinize gelmeye gerek kalmadan, fotoğraf üzerinden yapıyoruz. Bu noktada sizden ricamız eşyalarınızın kusurlu yerleri varsa onları da fotoğraflandırmanızdır. Değerlendirme kriterlerimizi kısaca sıralayalım.

  1. Eşyaların temiz olması
  2. Sağlam olması
  3. Satılabilir bir model olması

Çok yıpranmış, artık kullanılmayacak durumda olan eşyaların alımını yapamıyoruz. Çünkü takdir edersiniz ki satabileceğimiz, model olarak bir başkasının tercih edebileceği eşyaları almaya gayret ediyoruz.

Özellikle beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi eşyaların alımında sorunlu olanları tercih etmiyoruz. Eşyanızın bilinen, güven duyulan bir markasının olması da fiyat yukarı yönde etkiler.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımız kendi imkanlarımızla yapıyor, sizden ücret talep etmiyoruz. Satacağınız eşya ne kadar fazla veya kaba olursa olsun alım yapabilecek ekibe sahibiz.

Ödeme konusunda da sizi üzmüyor, alımlarımızı nakit yapıyoruz. Salgın sürecinden etkilenen ve paraya temas etmek istemeyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest gibi sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2020-07-30T01:31:00+03:0030 Temmuz 2020|0 Yorum

Yorum Yap