Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

Sultanbeyli İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alan yerler olarak tüm İstanbul genelinde cadde, sokak, ilçe farkı gözetmeksizin faaliyet göstermekteyiz. Sultanbeyli ilçesi de bu bölgelerden biri, belki de en önemlilerindendir. Arkadaşlarımız buradan gelen 2.el eşya satış taleplerini en kısa süre içinde değerlendirip size ulaşıyor. Peki Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar nasıl hizmet veriyor, nerededir, ikinci el fiyatları nasıl belirlenir? Bu soruların ve merak ettiğiniz diğer detayların cevapları için yazımıza devam edelim isterseniz.

Sultanbeyli 2. El Eşya Satış Süreci Nasıl İşler?

  • Sultanbeyli eski eşya satışınız için öncelikle eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden kısa sürede fotoğraf gönderebilirsiniz.
  • Umut Spot uzman ekspertiz ekibi gönderdiğiniz 2.el eşya fotoğraflarını inceleyecek, size dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.
  • Teklif ettiğimiz fiyatı onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde görüp, ödemesini nakit yaparak satın alıyoruz.
  • Alım için kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızı kullanır, sizden ücret talep etmeyiz. Ürünlerin montajı, sökülmesi gibi işlemler de ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Yukarıda adım adım anlattığımız süreç tüm İstanbul ilçeleri için uyguladığımız süreçtir. Yakın veya uzak olmasına bakmaksızın müşterilerimizden öncelikle eşyalarının fotoğraflarını göndermelerini istiyoruz. Bunun sebebi trafik yoğunluğu içinde zaman kaybetmemek içindir. Şimdi Sultanbeyli ikinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir bundan bahsedelim.

 

Sultanbeyli Spot Beyaz Eşya Alanlar

Sultanbeyli Spot Beyaz Eşya Alanlar

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Sultanbeyli spotçu veya 2.el eşya alan yer için yani bizim için önemli olan satabileceğimiz ürünler almaktır. Siz bir spotçu dükkanına gittiğinizde nasıl ürünler almak istersiniz? Temiz, sağlam ve sorunsuz değil mi. Biz de bu doğrultuda alım yapıyor, çok yıpranmış, arızalı, kimsenin kullanmak istemeyeceği ürünleri satın almıyoruz. Şöyle bir sıralayalım isterseniz.

  1. Temiz olmasına
  2. Sağlam olmasına
  3. Markasına
  4. Modeline
  5. Teknik Özelliklerine
  6. Boyutlarına bakarak fiyat veriyoruz.

Özellikle ikinci el klima, televizyon, beyaz eşya grubu ürünlerde arızalı olmaması, sorunsuz çalışması çok önemlidir. Mobilya, koltuk takımı, ofis veya bahçe mobilyası alımlarımızda ise ürünün modeli ön plana çıkar.

Bize Ne Satabilirsiniz?

Sultanbeyli spotçular çarşısı içinde ne tür ürünler görüyorsanız bize bunlara benzer ürünler satabilirsiniz. 2.el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, gümüş, plak, el halısı, koltuk takımı gibi pek çok eşya sayılabilir.

Ayrıca İpad, İphone, laptop gibi elektronik eşya alımı da yapabiliyoruz. İnsanlar eşyalarımı nakite çevirmek istiyorum diyerek bize ulaşarak sıfır eşya da satabiliyor. Firmamız faturası olan, kutusu açılmamış, servis kurulumu yapılmamış ürünleri de satın almaktadır. Özellikle spot beyaz eşya, tv, cep telefonu, bilgisayar gibi ürünler çok fazla tercih edilmektedir.

Sultanbeyli ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, profesyonel ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Pek çok insan eşyalarını satarken fiyat öncelikle hareket etse de güven ve tecrübe unsurunu göz ardı etmemek gerekir. Bu konuda bize güvenebilir, eşyalarınızı tereddüt etmeden bize satabilirsiniz. Eğer satmak değil de ikinci el eşya almak istiyorum derseniz firmamızın Sahibinden.com sitesindeki sanal mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Tüm ekibimizle her gün hizmetinizdeyiz.

Bizi Takip Edin
2021-06-10T00:05:49+03:0025 Temmuz 2018|0 Yorum

Yorum Yap