Sultanbeyli 2. ikinci el eşya alanlar

Sultanbeyli 2. ikinci el eşya alanlar

Sultanbeyli 2. ikinci el eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı istediğiniz gün zahmetsizce satabilirsiniz. Daha önce hiç kullanılmış eşya sattınız mı? Eğer cevabınız hayırsa size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacak çok faydalı bir yazı hazırladık.

Biz yıllardır bu işle meşgul oluyor, insanların kullanmak istemedikleri belli başlı eşyalarını belli bir ücret karşılığında satın alıyoruz. Sizin eşyanızı alır mıyız almaz mıyız, kaça alırız, nasıl alırız şimdi size bunlardan bahsedeceğiz.

İnternet ortamında eski eşya alanlar için kısa bir arama yaptığınızda pek çok firma göreceksiniz. Neden bizi tercih etmeniz gerektiğini ve bilmek istediğiniz tüm detayları açıklayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

Sultanbeyli 2. İkinci El Eşya Nasıl Satılır?

Bir veya birden fazla eşyanızı satmaya karar verdiğinizde bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ne satmak istediğinizi, ne kadar bir ücret beklentiniz olduğunu, hangi gün alınmasını istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Yok ben buna zaman ayıramam, uğraşamam derseniz bize eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına ürünlerin fotoğraflarını gönderebilir, bizden dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.

Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır. Eğer bizim alabileceğimiz türden şeyler ise hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz. Siz de teklifimizi onaylarsanız istediğiniz gün Sultanbeyli ilçesindeki adresinizden alım yapılır.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Bunun net bir cevabını vermemiz çok zor. Neler alabildiğimizi tek tek yazamayacağımız için belli başlı ürünleri örnek olarak sıralamamız daha kolay ve anlaşılır olacaktır. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, klasik mobilya gibi pek çok eşya alımını yapabiliriz.

Firmamız aynı zamanda spot eşya yani sıfır eşya alımı da yapmaktadır. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bulaşık makinesi, koltuk takımı gibi eşyaları alabiliyoruz. Sıfır eşya alımında ürünün kutusunun açılmamış olması, servis kurulumunun yapılmamış olması, faturasının olması gerekir.

Fiyat Neye Göre Belirlenir?

  • Ürünlerin temiz olması
  • Sağlam olması
  • Satılabilir durumda olması
  • Model olarak tercih edilir ürünler olması

Özellikle beyaz eşya alımlarında mutlaka sorunsuz çalışmasına, arızalı olmamasına dikkat ederiz. Satacağınız eşyanın bilinen bir markasının olması şart olmasa da fiyatı artıran etkenlerdir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Sultanbeyli 2. ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızı kendi aracımız ve ekibimizle alıyoruz. Yani size zahmet vermiyor, zamanında, hızlı şekilde alım yapabiliyoruz. Ödeme ise nakit, eft veya havale ile istediğiniz şekilde yapılabilmektedir.

Firmamız size son derece saygılı, seviyeli ve güven duyacağınız şekilde hizmet sunmaktadır. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, Facebook, Pinterest, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-11-11T23:51:25+03:0011 Kasım 2020|0 Yorum

Yorum Yap