Spot buzdolabı alanlar

Spot buzdolabı alanlar

Öncelikle spot eşya ne demek bunun açıklamasını yapalım. Spot, sıfır yani hiç kullanılmamış eşya anlamına gelir. Ambalajından çıkmamış, çıkarılsa bile servis tarafından kurulumu yapılmamış ürün demektir. Bu doğrultuda elinizde bulunan eşyalarınızın değerlendirmesini yapıyor, adresinizden nakit olarak alım yapıyoruz.

Spot Buzdolabı Nasıl Satılır?

Hangi marka veya model olursa olsun elden çıkarmak istediğiniz spot buzdolabı için adresinize gelip alım yapıyoruz. Yapmanız gereken dolabınızın modelini, markasını bize bildirmekten ibarettir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile bilgileri göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız verdiğiniz bilgilere göre fiyat teklifimizi sunacaktır. Aldığınız fiyatı onaylamanız durumunda arkadaşlarımızı bulunduğunuz adrese yönlendiriyor, eşyanızın ücretini nakit ödeyerek satın alıyoruz. İsterseniz eft veya havale ile de ödeme alabilirsiniz.

Spot Beyaz Eşya Alanlar Neye Göre Fiyat Verir?

  • İlk önem verilen şey ürünün markasıdır. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, Lg gibi bilinen ve güven duyulan markaların ürünleri daha yüksek fiyattan alınmaktadır.
  • No frost buzdolabı en çok tercih edilen olduğu için derin dondurucu yani statik dolaba göre daha pahalı alınır.
  • Alım yaparken ürünün faturasını da almak isteriz. Fiyatı arttıran etkenlerden birisi de budur.
  • Bazı müşterilerimiz kullanmış olduğu dolabını satacakken bize spot veya sıfır olduğunu söylüyor. Ancak alım yapmaya gittiğimizde farklı bir manzara ile karşılaşıyoruz. Ürün halihazırda kullanılır bir şekilde karşımıza çıkıyor. Burada bir kavram kargaşası yaşanmaktadır. Bir eşyanın az veya çok kullanılmış olması onu sıfır yapmaz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Buzdolabı dışında çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Led televizyon, lcd televizyon, klima, fırın gibi beyaz eşya gurubunda da alım yapabiliriz. Spotçu tabiri de bu eşyaları alıp satan kişiler için kullanılır.
  • Spot buzdolabı alanlar için İstanbul sınırları içindeki hangi ilçede olursanız olun bizleri arayarak aynı gün içinde satış yapabilirsiniz. Kendi aracımız ve ekibimizle hizmet veriyor, sizi zahmete sokmuyoruz.
  • Anlaştığımız fiyat ne ise onu ödüyor, fiyat düşürmek için son dakika pazarlıklarına girmiyoruz.
  • Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan haftanın 7 günü sizlere hizmet veriyoruz. Bizi Facebook, Pinterest, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin
2020-11-05T23:28:06+03:005 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap