Şişli İkinci El Eşya Alanlar

Şişli İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası’nın en yoğun, en eski semtlerinden olan Şişli ilçesi giderek kalabalıklaşmaya devam etmektedir. Bu artışla beraber her gün bize de geri dönüşler olmakta, insanlar eski eşyalarından kurtulmak istemektedir. Şişli ikinci el eşya alanlar olarak biz de bir yazı hazırlayarak müşterilerimize yardımcı olmak, nasıl satış yapabileceklerini anlatmak istedik.

Belki daha önce böyle bir tecrübeniz olmuştur, tecrübeniz vardır belki de ilk defa yapacaksınız bu yüzden tedirginsiniz. Yıllardır yüzlerce farklı insandan eski eşya aldığımız için kafanızdaki soru işaretlerini, öğrenmek istediğiniz detayları çok iyi biliyoruz.

Merak etmeyin ilerleyen satırlarda sorularınızın cevaplarını detaylı şekilde bulacaksınız. Ana başlıklar halinde, kısa cevaplarla ilerleyeceğiz ki sizi sıkmayalım. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Hangi eşyalarınızı elden çıkarmak istediğinize tam olarak karar verdikten sonra bize fotoğraflarını gönderebilirsiniz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz her zaman aktif çalışmaktadır.

Elimize ulaşan fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek, size olumlu olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Olumlu olan, yani satın alabileceğimiz eşyalar için hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz. Anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Şişli ilçesindeki adresinizden nakit satın alıyoruz.

NEDEN FOTOĞRAF İSTİYORUZ?

İstanbul trafiği göze alındığında siz de hak verirsiniz ki her talep için müşterimizin adresine gitmemiz mümkün değil. Eşyaları yerinde görüp o şekilde fiyat vermek imkansız. Biz de buna bir çözüm bulmak ve süreci hızlandırmak için fotoğraf göndermenizi rica ediyoruz.

Müşterilerimizden bir isteğimiz de eşyalarının kusurları varsa bize bunları da ayrıca bildirmeleridir. Örneğin ikinci el beyaz eşya, televizyon, klima gibi eşyaların kusurları fotoğraf üzerinde görünmez, kusurları varsa öğrenmek isteriz.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk gibi eşyaları alıyoruz. Alabildiğimiz her eşyayı buraya sığdırmamız mümkün değil o yüzden fikir vermesi açısından bir kısmını paylaştık.

Mesela eski eşya olarak adlandırdığımız Kervan Mobilya, Mudo, Fatih Kıral, Metebronz, gümüş eşya, klasik mobilya, el halısı gibi pek çok eşyanızı da bize satabilirsiniz. Bu tür eşyalarınıza da en iyi fiyatı verebilecek tecrübemiz var. Bunlar Şişli ilçesinde çokça bulunan, özellikle yaşlı ailelerden veya varislerinden aldığımız eşyalardır.

 NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Şişli ikinci el eşya alımında dikkat edilen en önemli şey eşyanın satılabilen bir tür olmasıdır. Sağlam, temiz, bir başkasının kullanabileceği şeyler olmalı ki biz de satabilelim. Çok yıpranmış, deforme olmuş, ömrünü tamamlamış bir eşyanın alımını yapmamız maalesef mümkün değil.

NAKLİYE VE ÖDEME 

Şişli ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyor, eft veya havale isteyen müşterilerimizin taleplerini de karşılayabiliyoruz. Nakliye konusunda da son derece hassas davranıyor, kendi araçlarımız ve ekibimizle hizmet veriyoruz.

Bizi Avrupa Yakası veya Anadolu Yakası ayrımı yapmadan, istediğiniz semtten, ilçeden arayabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimi size aktarmaktan, güvenilir bir alışveriş sunmaktan mutluluk duyarız. Facebook, İnstagram, Pinterest gibi sosyal ağlarımızı da takip edebilirsiniz.