Şişli Eski Eşya Alanlar

Şişli Eski Eşya Alanlar

Geçmişi 50 yıl veya üzerinde olan, işçilik ve malzeme bakımından günümüz mobilyalarından farklı olan eşyalara eski eşya diyoruz. İlk bakışta antika kadar değerli algısı verse de antika eşya kadar değerli olmadıklarını şimdiden söylememiz gerekir. Bu tarz eşyaların alım satım talebinin en yoğun olduğu yerlerden biri de Şişli ilçesidir. Köklü ve önemli bir geçmişi olan ilçenin hemen hemen her yerinde böyle klasik eşya bulmamız mümkün.

Şişli eski eşya alanlar olarak klasik tarzda, eski eşyalarını satmak isteyen müşterilerimizden kısa sürede nakit alım yapıyoruz. Aslında sadece Şişli ilçesine değil Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası yapmadan tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Sizin de satmak istediğiniz eşyalarınız varsa bizi tercih ederek kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Nasıl mı?

Şişli eski eşya alım satım işlemleri nasıl olur, sürece nereden başlamalı, nelere dikkat etmelisiniz bunlardan bahsedeceğiz. Böylece aklınızdaki tüm soru işaretleri dağılmış ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamış olursunuz. Buyurun başlayalım.

Eski Eşya Satmak İstiyorum, Nasıl Satabilirim?

İşte müşterilerimizin bize en çok sorduğu soru bu. Pek çoğu gözünde büyütse de klasik eşya satmak son derece kolay ve kısa bir süreçtir. İşi en başından sıkı tutar güvenilir bir firma ile çalışırsanız hiçbir sorun yaşamaz değerinde fiyat teklifi alırsınız.

Umut Spot olarak bu aşamada size yardımcı olabilir, eşyalarınızı en kaliteli hizmetle kısa sürede satın alabiliriz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek başlayabilirsiniz.

Arkadaşlarımız bize ulaşan fotoğrafları inceleyecek ve size kısa sürede geri dönüş yaparak fiyat teklifimizi iletecek, anlaşma sağlandıktan sonra da Şişli ilçesinden alım yapacaktır. Eşya alım tarihimizi sizin istediğiniz, müsait olduğunuz güne göre belirliyoruz. Tabi burada önemli olan sizin sattığınız ürünün alabileceğimiz bir eşya olup olmadığıdır. Şimdi gelelim eski eşya alanlar ne alır ne satar sorunuza cevap vermeye.

El Halısı Alanlar

El Halısı Alanlar

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz?

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, Rolex saat, plak, hat yazısı, tuğra, Hereke halısı, Metebronz, deri koltuk, berjer, aksesuar gibi eşyaları sayabiliriz. Eşyalar çeşitlendirilip örnekler artırılabilir ama alabileceğimiz her şeyi de buraya yazarak sizi sıkmak istemiyoruz. Sizin satmayı düşündüğünüz ürün burada yazmasa bile Şişli eski eşya satışımız için fotoğraf gönderdiğinizde hemen geri dönüş yapacak, alım yapıp yapamayacağımızı bildireceğiz.

 Fiyat Teklifimizi Neye Göre Belirliyoruz?

Şişli eski eşya fiyatları neye göre belirlenir şimdi de bundan bahsedelim. Aslında tek bir kriter söylememiz mümkün değil çünkü her eşya birbirinden farklı. El halısı satmak istiyorum diyen eşya sahibine farklı gümüş satmak için arayan müşterimize farklı kriterlere göre fiyat teklifi veriyoruz. Gümüş alanlar ürünün ayar numarasına ve ağırlığına, el halısı alacağımız zaman ise halının yöresine, desenlerine bakılır.

Şişli eski eşya alan yer için bizi tercih etmenizi istememizin sebebi budur. Firmamız uzman ekspertiz hizmeti vermekte en doğru ve yüksek fiyat teklifini sunmaktadır. Feriköy, Fulya, Teşvikiye, Harbiye, Esentepe nereden olursa olsun bizi arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-05-09T11:32:51+03:007 Mart 2018|0 Yorum

Yorum Yap