Sıfır Televizyon Alanlar

Sıfır Televizyon Alanlar

Tüketiciler farklı sebeplerden dolayı hiç kullanmadıkları televizyonlarını elden çıkarmak isteyebiliyor. Kimisi nakit sıkışıklığını gidermek için kimi evlilik veya nişan kararı bozulduğu bu kararı verebiliyor. Satış sebebi ne olursa olsun sıfır televizyon satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçen herkese hizmet veriyor, fiyat teklifi sunuyoruz.

Yıllardır ikinci el televizyon alım satım piyasasında aktif rol oynadığımız için müşterilerimizin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Tüketici doğru fiyat teklifi almak, kandırılmamak ve ürününü değerinde satmak ister. Bunları beklemek en doğal hakkınız ancak satış yaparken sıfır televizyon alanlar arasından en doğru firmayı seçmeniz, güvenilir bir esnafla çalışmanız gerekir.

O halde ne yapmalısınız? En güvenilir sıfır televizyon alan firma kim? Umut Spot olarak bu konuda size yardımcı olabilir, satmak istediğiniz spot televizyon için nakit alım yapabiliriz. Daha önce sıfır beyaz eşya, televizyon, klima gibi herhangi bir ürün satmadıysanız satış süreci nasıl işler bilmek isteyeceksinizdir. O halde işi uzmanından, İstanbul 2.el tv piyasasında güvenilir hizmet veren firmamızdan öğrenebilir, hemen satış yapabilirsiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

SIFIR TELEVİZYON SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Öncelikle sıfır televizyon nedir bundan bahsetmek istiyoruz. Belki garibinize gitti bunu bilmeyecek ne var diyorsunuz ama bazı müşterilerimiz çok kısa süre kullandıkları cihazlarının sıfır olduğunu iddia ediyorlar. Bu yüzden açıklama yapma gereği hissediyoruz. Sıfır ya da spot televizyon hiç kullanılmamış, kutusu açılmamış, garantisi başlamamış cihazdır.

Bir televizyon aldınız, kutusunu açtınız, 3 gün 5 gün veya 1 hafta kullandıysanız bu cihaz sıfır değil artık 2.el televizyon olarak alınır. Ancak kutuyu açıp servis kurulumu yaptırmadıysanız yine sıfır olarak fiyat teklifi verebiliriz. Ama az veya çok kullanılmış tv adı üzerinde kullanılmıştır. Bunu yeni, sıfır olarak almamız mümkün değildir.

Spot televizyon alan firmamıza elinizdeki cihazı nasıl satabilirsiniz? Bunun cevabı çok basit. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza cihazınızın marka ve model bilgilerini whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli. Ekibimiz size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Teklif ettiğimiz rakamı onaylarsanız anlaşma sağlanmış demektir. Hayırlı olsun der sizin belirleyeceğiniz gün adresinizden alım yapabiliriz.

FİYAT TEKLİF EDERKEN NELERE DİKKAT EDİYORUZ?

  • Cihazınızın markasına
  • Modeline
  • Teknik özelliklerine
  • Ekran boyutuna
  • Faturası olmasına dikkat ederiz.

Firmamız satacağınız cihazın mutlaka faturası olmasına veya size ait olduğunu ispatlayan bir belge sunmanıza dikkat eder. Samsung, Lg, Panasonic, Sony, Philips, Toshiba gibi markaların cihazlarının büyük ekran modelleri daha yüksek rakamdan alınır diyebiliriz. Özellikle Netflix, YouTube, Facebook gibi uygulamaları açabilen 4K, Oled, Qled cihazlar da yüksek fiyattan alınır. Oled, Qled veya Led televizyon kavramlarının neler olduğunu ve farklarını öğrenmek isterseniz tıklayabilirsiniz.

Sıfır Televizyon Alan Yerler

Sıfır Televizyon Alan Yerler

NERELERE HİZMET VERİYORUZ?

Ekibimiz ikinci el televizyon satmak istiyorum diyen müşterilerine de sıfır tv satanlara da tüm İstanbul genelinde aktif şekilde hizmet vermektedir. Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası olması bizim için fark etmez. Ayrıca Gebze, Darıca gibi yakın komşu ilçelere kadar da gidebiliyoruz.

SIFIR TELEVİZYON ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Bildiğiniz üzere sıfır televizyon fiyatları almış başını diyor. Dolar fiyatlarındaki yükseliş ithal ürün olan tv ler de kendi hissettiriyor ve fiyatlar gün geçtikçe tırmanıyor. Öncelikle alım yapmadan önce internet üzerinden Cimri.com, Akakçe.com gibi internet siteleri üzerinden en ucuz televizyon nerede buna bir bakın.

Özellikle senetle televizyon satan mağazalardan sıfır tv alırken teşhir ürünü olup olmadığına dikkat edin. Bu tür satışlarda size teslim edilecek cihazı önceden kutusunda görmek isteyin. Kutunun deforme olmamış olmasına, yırtık, su almış ve açılmamış olmasına dikkat edin. Yazımızı faydalı bulduysanız size güzel fikirler verebilecek bazı yazılarımızın linklerini de aşağıya ekliyoruz. Bir tıkla yazılarımızı okuyabilir, alışveriş öncesi faydalı bilgiler edinebilirsiniz. Bu yazımızı QR kod ile mobil cihazlarınızdan okumaya devam edebilirsiniz.

 

Bizi Takip Edin
2021-05-07T13:49:15+03:0028 Ağustos 2018|0 Yorum

Yorum Yap