Sıfır Led Televizyon Alanlar

Sıfır Led Televizyon Alanlar

İhtiyacınız doğrultusunda satın aldığınız ancak çeşitli sebeplerden dolayı satmak istediğiniz televizyonunuz için bizi arayabilirsiniz. Kutusu açılmamış, servis montajı yapılmamış, faturası olan cihazlarınızı nakit satın alıyoruz. Sıfır led televizyon alanlar için bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyatı alıp en kısa sürede satış yapabilirsiniz.

Daha önce sıfır televizyon veya başka bir eşya satışı yapmadıysanız sürece yabancı olmanız ve bazı çekinceleriniz olması çok normal. Umut Spot olarak bu çekincelerinizi ortadan kaldırmak ve kafanızdaki soruları cevaplamak için bir yazı hazırladık. Müşterilerimizden sürekli duyduğumuz ikinci el tv fiyatları nasıl belirlenir, spot televizyon alım satım nasıl yapılır gibi soruları ve daha fazlasını cevaplayacağız.

İkinci el televizyon alım satım işlemleri nasıl yapılır bunu başından sonuna kadar anlatacağız. Bu sayede hem neden bizi tercih etmenizi istediğimizi hem de değerinde satış nasıl yapılır bunu öğrenmiş olacaksınız. Hemen başlayalım.

Sıfır Led Televizyon Nasıl Satılır?

 • Sıfır led televizyon satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimizden öncelikle cihazın marka ve model bilgisini istiyoruz. Örneğin Samsung 55 NU 7400 şeklinde bilgi vermeniz yeterlidir. Ekibimiz bu ürünü bildiği, özelliklerini tanığı için size hemen fiyat teklifi verebilir.
 • Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından adres bilgileriniz alınır ve kapınızdan nakit ödeme ile alım yapılır.

Fark ettiğiniz gibi sizden sadece bir iki bilgi isteyerek hemen fiyat teklifi verebiliyoruz. Çünkü ekibimiz yıllardır spot televizyon alım satım işleri ile ilgilenmekte, dolayısıyla piyasa fiyatlarına hakim olabilmektedir. Yeri gelmişken spot televizyon konusuna da değinelim.

Spot tv demek sıfır tv demektir ikisinin birbirinden hiçbir farklı yoktur. Bir eşyanın spot olmasının tek sebebi fiyatının bayii veya teknoloji mağazalarındaki fiyatından daha ucuz olmasıdır. Bilinenin aksine spot televizyon revizyonlu, tamirli, nakliye hasarlı veya kusurlu cihaz değildir.

Sıfır Televizyon Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 • Faturasının olmasına
 • Kutusunun açılmamış olmasına
 • Servis kurulumunun yapılmamış olmasına
 • Ekran boyutuna
 • Markasına ve modeline

Sizden sıfır televizyon alırken yukarıda bahsettiğimiz kriterlere dikkat ederek fiyat teklifi veririz. Lg, Samsung, Sony, Philips, Vestel, Arçelik, Panasonic, Beko, Toshiba, Sharp gibi bilinen markalar başı çekmekte, müşterilerimizin tercih sebebi olmaktadır.

Ekran boyutu büyük olan, görüntüsünde hiç bir problemi olmayan cihazlar daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Özellikle 50 inch, 55 inch ve 65 inch gibi büyük ölçekteki cihazlar daha fazla ilgi çekmekte, çabuk satılmaktadır. Sizden aldığımız cihazları Küçükyalı Spotçular Çarşısındaki dükkanımızda sattığımız için arızalı, görüntüsü sıkıntılı cihazları almıyoruz. İsterseniz satışa sunduğumuz cihazları Sahibinden.com sitesindeki sanal mağazamızda da görebilirsiniz.

2. İkinci El Televizyon Alım Satım Nasıl Yapılır?

Yazımızın başlığı sıfır televizyon üzerine olsa da 2.el tv ile ilgili de bilgi vermemiz gerektiğini düşündük. Bizi arayarak ikinci el televizyon satmak istiyorum diyen müşterilerimizden de aynı şekilde cihazlarının marka ve modelini öğrenmek ister aşağıdaki kriterlere göre fiyat teklifi veririz.

 • Cihazın sağlam ve kusursuz şekilde çalışır durumda olmasına
 • Markasına
 • Modeline
 • Ekran boyutuna
 • Teknik özelliklerine
 • Garanti süresinin bitip bitmediğine
 • Kutu, kumanda, ayak gibi aksesuarlarının tam olup olmamasına bakılır.

2.el televizyon fiyatları da aynı spot cihazdaki gibi belirlenir ve ilk olarak sağlam olmasına özen gösterilir. Görüntüsünde problem olmayan, temiz ve sorunsuz cihazların alımını yapıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sıfır led televizyon alanlar olarak tüm İstanbul genelinde müşterilerine hizmet vermekteyiz. Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle adresinizden, anlaştığımız fiyattan alım yapıyoruz. Müşterilerimize teklif ettiğimiz rakamdan alım yapıyor, fiyatı düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Bu nokta çok önemlidir çünkü son dakika fiyat düşürmek için öne sürülen bahaneler keyfinizi kaçıracaktır.

Sıfır televizyon sektörüne hakim olduğumuz için anında, değerinde fiyat verebiliyoruz. Doğru fiyat ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi hiç çekinmeden tüm hafta boyu mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Satacağınız ürünün markasına, modeline göre her semtten, her ilçeden alım yapabiliyoruz. Yazımızı faydalı bulduysanız ne mutlu bize. Yine işinize yarayacak, beğeneceğinizi umduğumuz bazı makalelerimizin linklerini aşağı ekliyoruz. Göz atarsanız mutlaka işinize yarayacaktır.

Bizi Takip Edin
2021-05-07T02:55:30+03:005 Nisan 2018|0 Yorum

Yorum Yap