Bir evin veya iş yerinin en temel ihtiyaçlarından birisidir bulaşık makinesi. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel gibi pek çok markanın üretip müşterilerine sunduğu bu alet özellikle kış ayalarında kadınların en çok ihtiyaç duyduğu eşyalar arasındadır. Genellikle program sayısına, markasına ve rengine göre birbirinden ayrılan bu aletler, zamandan ve sudan tasarruf etmenizi sağlar.

ikinci el bulaşık makinesi alanlar

ikinci el bulaşık makinesi alanlar

Kullanmak için aldığınız veya size de bir yerden hediye gelen bir işinize yaramayan, artık elden çıkarmak istediğiniz sıfır bulaşık makinesi için bizleri arayabilir, eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilir, anında fiyat alabilirsiniz. Fiyat konusunda mutabık kalmamız durumunda ise istediğiniz gün veya anında makinenizin alımını gerçekleştiriyoruz. İkinci el eşya satmak istediğinizde bizlere fotoğraf atarak fiyat alabilirsiniz. Ancak sıfır bulaşık makinesi satmayı düşündüğünüzde, daha önce hiç kullanılmamış olduğu için bizlere markasını ve modelini bildirmeniz yeterlidir.
Sıfır beyaz eşya veya bulaşık makinesi alımında ihtiyaç duyulan nakliye ve taşıma işlemlerini bizler gerçekleştiriyor, sizlere en ufak bir masraf yansıtmıyoruz. 6-7 programa sahip, A sınıfı ve üzeri enerji tasarrufuna sahip, güvenilir bir markanın bulaşık makinesi takdir edersiniz ki daha yüksek fiyattan alınacaktır.

Sadece sıfır bulaşık makinesi için değil, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, Led televizyon, kombi gibi eşyalarınızı da sıfır olarak alıyoruz. Doğru ve yüksek fiyat garantisi ile sizlere haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Sizler de bulaşık makinesi satmak isterseniz bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizi Takip Edin
2017-10-13T08:45:00+03:0013 Ekim 2017|0 Yorum

Yorum Yap