Sancaktepe ikinci el eşya satışı için müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda aynı gün içerisinde satacakları eşyaları fiyatlandırıyor, anlaşma halinde ise adreslerinden nakit olarak alıyoruz. İkinci el eşya satış işine aşina olmayan, daha önce böyle bir tecrübe yaşamamış ve işine yaramayan fazlalık eşyalarını hep bedava dağıtmış müşterilerimiz bizlerle çalıştıktan sonra ne kadar kolay ve zahmetsiz bir şekilde eşya sattıklarını görünce memnun olmaktadırlar. Sizler sadece satacağınız eşyanın ne olduğuna karar verip bizleri arıyorsunuz. Sancaktepe ikinci el eşya alımı için adresinize gelme, ürünlerinizi fiyatlandırma, anlaşma halinde taşıma ve sökme işlemleri için sizlerden en ufak bir ücret talep edilmemekte, tamamı elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Evlerinizde artık kullanmadığınız, sizin için fazlalık olan, yaşam alanlarınızı daraltan ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, led televizyon, lcd televizyon, koltuk takımı, çekyat, masa sandalye, L koltuk, köşe koltuk, el halısı, gümüş eşya vb eşyaları değerlendirebildiğimiz gibi, iş yerlerinizde kullanmadığınız ikinci el ofis mobilyası ve büro mobilyası, klima, beyaz eşya gibi eşyalarınızı da aynı gün Sancaktepe adresinizden nakit alıyoruz.

Her ne kadar satacağınız her eşyayı almaya çalışsak da aynı zamanda seçici olmak da zorundayız. Sizler de takdir edersiniz ki hiç kimse çok eski, yıpranmış, kullanım ömrünü tamamlamış eşyaları alıp kullanmak istemez. Bizler de bu yüzden sağlam, temiz ve kullanılabilir durumda olan eşyalarınızı alabiliyoruz. Satmak istediğiniz eşyaların herkes tarafından bilinen bir markasının olması, temiz olması, sağlam olması size vereceğimiz fiyatı arttırmaktadır.

Sancaktepe ikinci el eşya satışı yapmak ve bunu güven içerisinde ve zahmetsizce yapmak istiyorsanız bizleri haftanın 7 günü arayabilir, hızlı bir şekilde eşyalarınızı satabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bizi Takip Edin
2024-07-05T00:03:01+03:0017 Haziran 2016|0 Yorum

Yorum Yap