Maltepe İkinci El Eşya Alanlar

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar

Ev, iş yeri, cafe, ofis, restoran gibi pek çok yerde eşya fazlalığı olabiliyor. Gerek taşınma gerek yenileme veya başka sebeplerden dolayı insanlar eşyalarını elden çıkarmak isteyebiliyorlar. Maltepe ikinci el eşya alanlar olarak size bu konuda yardımcı olabilir, eşyalarınızın alımını yapabiliriz.

Sürekli göç alan, büyüyen, kalabalıklaşan, Anadolu Yakası sınırları içindeki en yoğun ilçelerden olan Maltepe bölgesinden her gün talep almaktayız. Bu talepleri hızlı şekilde değerlendirip mutlaka sonuçlandırıyoruz.

Sonuçlandırmaktan kastımız her eşyayı alabildiğimiz anlamına gelmemelidir. Müşterilerimize bazen olumlu bazen olumsuz cevap vermek zorunda kalabiliyoruz. Yazımızın amacı eşyalarınızı bize satmanızı sağlayıp süreç hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktır. İsterseniz sözü uzatmadan hemen başlayalım.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Firmamız tek tek alım yapabileceği gibi toplu ev eşyası satışlarında da alım yapabilmektedir. Süreç içerisinde size düşen tek görev eşyaların fotoğraflarını çekerek whatsapp ile bize göndermenizdir. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz bunun için sürekli aktiftir.

Tarafımıza ulaşan fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yapıyor cevabımızı iletiyoruz. Alabileceğimiz türden ikinci el eşya ise fiyat teklifi veriyor, değilse alamayacağımızı bildirip teşekkür ediyoruz.

NEDEN FOTOĞRAF İSTİYORUZ?

Bazı eski eşya sahipleri fotoğraf göndermek istemeyip ürünleri yerinde görmemizi istese de bu pek mümkün olmuyor. Kimi zaman İstanbul trafiği kimi zaman da eşyaların anlatıldığı gibi çıkmaması bizi fotoğraf istemek zorunda bırakıyor.

Teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra Maltepe ilçesindeki adresinize geliyor, kendi nakliye aracımızla alım yapıyoruz. Alım yapmadan önce anlaştığımız tutarı nakit takdim ediyoruz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk, klasik mobilya, plak, gümüş gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bizim için önemli olan eşyalarınızın temiz, sağlam ve satılabilir ürünler olmasıdır.

Çok yıpranmış, deforme olmuş, kullanım ömrü bitmiş eşyaları maalesef alamıyoruz. Özellikle ikinci el beyaz eşya, televizyon, klima gibi eşyaların arızalı olanlarını almıyor, mutlaka çalışır durumda olmasına dikkat ediyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Maltepe ikinci el eşya alanlar için yapacağınız kısa bir internet aramasında pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Neden biz? Çünkü gerçekten müşteri odaklı çalışıyor, sizin memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Sözleştiğimiz gün adresinizde oluyor, sizi bekletmiyor, son dakika süpriz pazarlıklar yapıp fiyat düşürmeye çalışmıyoruz. Bizi Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızda da takip edebilir, ne tür eski eşya alımı yaptığımızı görebilirsiniz.