Kanlıca ikinci el eşya alımı için kimleri arayacağınızı bilmiyor musunuz? Eşyalarınız nasıl ve neye göre fiyatlandırılacak? Tüm bu sorularınızın cevabı için sizlere bir telefon kadar yakınız. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşmanız halinde sizlere en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Firma olarak Kanlıca ikinci el eşya alımı için sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekte, eşyalarınızı adresinizde fiyatlandırarak karşılıklı anlaşma olması halinde aynı gün içinde nakit olarak satın alıyoruz. Peki eşyalarınızı neye göre fiyatlandırıyoruz? Bu konuda dikkate aldığımız en önemli kriter eşyalarınızın temizliği, sağlamlığı veya yeniye yakın olma durumudur. Sizler de takdir edersiniz ki her ikinci el eşya maddi bir değer karşılığı alınıp satılamaz. O yüzden bizler de alım yaparken satabileceğimiz ürünleri alıyoruz.

Genellikle evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanmadığınız ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, masa sandalye, Lcd televizyon, Led Televizyon, baza yatak, bulaşık makinesi, Klima gibi günlük kullanımdaki eşyalarınızın yanı sıra piyano, plak, plakçalar, pikap, antika mobilya, antika eşya, oymalı koltuk, antika yemek odası, el yazması kitap, tuğra, el halısı, Hereke halı, Bünyan halı gibi eşyalarınızın alımını da uzaman eksper arkadaşlarımızın değerlendirmesi ile alıyoruz.

Bizleri haftanın 7 günü Kanlıca 2.el eşya satışı ile ilgili bilgi almak, süreç ile ilgili soru sormak veya eşyalarınızı elden çıkarmak için arayabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kanlıca ikinci el eşya alanlar

            Kanlıca ikinci el eşya alanlar

Bizi Takip Edin
2017-02-16T13:21:43+03:0015 Şubat 2017|0 Yorum

Yorum Yap