İkinci el televizyon alan yerler için ekibimizi tercih ederek cihazlarınızı kısa süre içinde nakite çevirebilirsiniz. 2.el tv kime satılır, ikinci el televizyon nasıl satılır, ikinci el televizyon alanlar nasıl fiyat verir gibi sorularınız da yazımız içinde cevaplanacak. Televizyon hayatımızın hemen hemen her alanına girmiş durumda. Mutfakta, salonda, yatak odasında, ofiste hatta arabamızda bile bulunabiliyor. Sürekli yenilenen teknolojisi sebebiyle farklı modeller çıkınca insanlar sıfır televizyon alımına ağırlık veriyor. Peki eskisi ne olacak?

Televizyonumu satmak istiyorum nerede, nasıl satabilirim şeklindeki sorularınızın cevaplarını yazımızın devamında bulabileceksiniz. Süreci size tek tek detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız en doğru ve kaliteli hizmet almanızı sağlamaktır. İsterseniz merak ettiğiniz soruların cevaplarını sıralamaya başlayalım.

İkinci-El-Tv-Alan-Yerler

İkinci el tv alan yerler

İKİNCİ EL TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Pek çok insan 2.el tv satmak konusunda fikir sahibi olmadığı için ne yapacaklarını bilmemektedirler. Aslında yapmanız gerek şey oldukça basit. Sizden 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına cihazınızın marka ve modelini yazmanızı rica ediyoruz. Örneğin 65Ru7440 Samsung satmak istiyorum demeniz yeterlidir. Ekibimiz bu ürünü iyi bildiği için hemen fiyat teklifini verecektir. Teklif ettiğimiz fiyatı onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

Sadece ikinci el değil sıfır televizyon alımı da yapabiliyoruz. Kutusu açılmamış, kurulumu yapılmamış, garantisi başlamamış, faturası olan cihazları da satın alıyoruz. Bazı müşteriler 1 hafta 10 gün kullandıkları cihazları sıfır olarak nitelendirmektedir. Ancak spot televizyon veya sıfır televizyon demek hiç kutusu açılmamış, kullanılmamış demektir.

Bazı modeller daha eski olduğu için bunların fotoğraflarını göndererek bize yardımcı olabilirsiniz. Teklif ettiğimiz fiyat noktasında anlaşma sağlanırsa istediğiniz gün adresinizden alım yapabiliriz.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Gün içinde televizyonumu satmak istiyorum diyerek onlarca kişi bizimle iletişime geçmektedir. Ancak hepsini satın almamız elbette mümkün değil. Alım yaparken bir kaç kritere göre alım yapar, cihazınızı gözden geçirerek fiyat teklifi veririz.

  • İkinci el televizyon alan yerler için sorunsuz görüntü şarttır. Çünkü sizden aldığımız ürünleri perakende olarak mağazamızda müşterilerimize sattığımız için sorunsuz olmalarına önem veririz.
  • Cihazın ekranında herhangi bir gölge olmaması, çizgi, kararma, ölü piksel gibi problemler olmaması gerekir.
  • Samsung, Sony, Lg, Philips, Toshiba, Panasonic, Arçelik, Vestel gibi bilinen markaların ürünleri ikinci el olarak yüksek fiyattan alınır. Çünkü bunlar görüntü teknolojisi bakımından kaliteli ürünlerdir. Fiyat performans için de hep bu markalar ön plana çıkmaktadır.
  • Wi-fi, dahili uydu ve internete giriş özelliklerinin olması fiyatı yükseltir.
  • Netflix, YouTube, Exxen, Disney, Prime Video gibi sosyal ağlara girebilmesi çok önemlidir.
  • Cihazınızın ayağının ve kumandasının olması da önemlidir. Bunların olmaması demek bizim için ekstra maliyet demektir.

Kimse problemli 2.el televizyon satın almak istemez. Bu yüzden biz de alım yaparken gerekli kontrolleri yaparak 2.el tv alıyoruz. Siz kullanırken fark etmiyor olabilirsiniz ama uzun süre kullanılan cihazlarda görüntü sorunları olabiliyor.

ÖDEME VE TESLİM ALMA NASIL YAPILIYOR?

İkinci el televizyon alanlar olarak alımlarımızı nakit olarak yaparız. İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz. Teslim alma konusunda da size zorluk çıkarmıyor, kendi aracımızla, adresinizden teslim alıyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, nakit satış yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2023-10-29T23:09:13+03:0029 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap