İkinci El Led Televizyon Alanlar

İkinci El Led Televizyon Alanlar

Çeşitli sebeplerden dolayı kullanmakta olduğunuz televizyonunuzu değiştirmek isteyebilirsiniz. Malum yeni modeller birbirinden üstün teknolojiler ve teknik yenilikler sunmaktadır. Peki eskisini ne yapacaksınız?

İkinci el led televizyon alanlar olarak size bu konuda yardımcı olabiliriz. Satacağınız ürünü markasına ve modeline göre değerlendirip hemen fiyat veriyoruz. Bu süreçte sizden istediğimiz şeyler ve bizim yapacaklarımız vardır. Hepsini yazımızın devamında tek tek sıralayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İKİNCİ EL LED TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Bizimle 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz aracılığı ile iletişime geçerek marka ve model bilgisi vermeniz yeterlidir. İsterseniz yine aynı numaraya whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından adresinizden alım yapılacaktır.

Sizden istediğimiz şey ürünün kusurları varsa bunu bize en baştan söylemenizdir. Çünkü ikinci el led televizyon alacağımız zaman görüntüsünde sorun olmayan, problemsiz ürünler almaya gayret ediyoruz.

Görüntüsünde çizgi, kararma, ölü piksel, gölge gibi sorunları olan televizyonları maalesef alamıyoruz.

ÖDEME VE TESLİM ALMA İŞLEMİNİ NASIL YAPIYORUZ?

Tüm müşterilerimize ödemeyi nakit yapıyor, son dakika fiyat düşürmek için tekrar tekrar fiyat pazarlık yapmıyoruz. Teslim almak için adresinize geliyor, kendi aracımız ve elemanlarımızı kullanıyor, bu işlem için ücret talep etmiyoruz.

İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabileceğimizi belirmekte fayda var. Bizim için kendi kazancımız kadar müşterimizin memnuniyeti de önemlidir.

LED TELEVİZYON NEDİR?

Lcd televizyona alışamamışken Led televizyon da nereden çıktı değil mi. Anlatalım; Lcd televizyona gelen görüntünün arkasında bir florasan vardır ve görüntü bu florosan yanıp ışık saçmaya başladığında daha net gelir. Tabi florosan ısındıkça renkler daha da açılır. Böylece siyah renkler ile beyaz renkler arasında bir kontrast farkı oluşur.

Led televizyonlarda ise bu farkı hissetmezsiniz. Çünkü görüntü Lcd televizyonlardaki gibi florasanla değil led ışıklarla aydınlatılır. Her görüntü arkasına gelen led ışıklarla tam net görüntü alırsınız.

Böylece renkler arasında Lcd televizyonlar gibi ton farkları olmaz. Led televizyonlar da bir de yanlardan aydınlatma vardır. Bu aydınlatma o kadar kuvvetlidir ki görüntü beyaz olduğunda gözleriniz kamaşacak kadar rahat hissedersiniz.

Sözün özü biz ikinci el led televizyon alanlar olarak satacağınız ürüne talibiz. En kısa sürede, en iyi fiyattan alım yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-04-04T12:27:51+03:003 Nisan 2016|0 Yorum

Yorum Yap