İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Beyaz Eşya Satmak İstiyorum

Kullanıcılar model yükseltmek, daha büyüğünü/küçüğünü almak gibi çeşitli sebeplerden dolayı beyaz eşyalarını değiştirmek isteyebilir. Yenisini almak ne kadar kolaysa 2.el beyaz eşya satmak da o kadar kolaydır. Daha önce herhangi bir eşyanızı satmayı denemediyseniz, deneyimiziniz yoksa hata yapma ihtimaliniz çok yüksektir. O halde en doğrusu işini iyi yapan, profesyonel, donanımlı bir firma tercih etmektir.

2.el beyaz eşya nasıl satılır, nasıl bir yol izlemeliyiz, fiyat teklifi nasıl alınır gibi sorular soran herkese en doğru bilgi ve en hızlı hizmeti veriyoruz. İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyerek bizi tercih eden, arayan her müşterimiz mümkün en yüksek fiyat teklifini almaktadır. Yazımızın devamında süreci tüm detayları ile anlatacak bilmeniz gerekenleri aşama aşama yazacağız.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA NASIL SATILIR?

Bizi arayarak satmak istediğiniz eşyanın markasını ve modelini söylemeniz yeterlidir. Örneğin Beko 8101 DY Çamaşır Makinesi satmak istiyorum demeniz işimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ürünün modelini bilmiyor ve yerini bulamıyorsanız 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz verdiğiniz bilgiler ve gönderdiğiniz fotoğraflar doğrultusunda size fiyat teklifimizi sunacaktır.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz tarihte adresinizden alım yapılacaktır. 2.el eşya fiyatları belirlenirken hem sizin talepleriniz hem bizim satış şartlarımız göze alınır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi ilerleyen satırlarda verilecektir.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, kurutma makinesi, fırın, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon gibi eşyalarla ilgileniyoruz. Adı üzerinde bu tür eşyalar beyaz eşya olarak adlandırılır.

Bu tür eşyaları ikinci el olarak alabileceğimiz gibi sıfır, spot olarak da alabiliriz. Paketi hiç açılmamış, kutusundan çıkarılmamış, faturası olan, servis kurulumu yapılmamış olan eşyaları da alıyoruz. Özellikle çeyiz için alınan eşyalar çeşitli sebeplerden dolayı spot olarak satılmak istenebilir. Bazı müşterilerimiz 1-2 yıl kullandıkları ürünleri sıfır olarak nitelese de doğru olan bu ürünlerin 2.el olarak alınacağıdır.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİR?

  • İkinci el beyaz eşya alanlar için önemli olan temiz, sağlam ve sorunsuz ürünler satın alabilmektir. Örneğin arızalı olan, soğutması problemli, pas ve vuruk içindeki bir buzdolabı almamız pek mümkün değil. Arızalı beyaz eşya nasıl değerlendirilir sorusunun cevabını verdiğimiz yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz
  • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi gibi ürünleriniz için teklif edeceğimiz fiyatı artıran etkenlerden bir diğeri de markadır. Arçelik, Bosch, Samsung, Lg, Siemens, Beko, Vestel, Altus, Profilo, Ariston, İndesit gibi bilinen markalar daha iyi fiyattan alınır. Çünkü bu markalar yaygın servis ağına sahiptir ve kullanıcılarına güven verir.
  • Ürünün modelinin önemli olduğunu yukarıda da belirtmiştik. Örneğin kombi tipi buzdolabı veya yüksek yıkama kapasitesine sahip çamaşır makinesi buna örnek gösterilebilir. Mesela beyaz renk bir ürün ile inox yani çelik ürün arasında da fiyat farkı olabilir.
2.El Beyaz Eşya Alım Satım

2.El Beyaz Eşya Alım Satım

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İkinci el beyaz eşya satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterilerimizden alım yaparken kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Yani nakliye ve taşıma tamamen bize ait. İster tek tek isterseniz toplu beyaz eşya satışı yapabilirsiniz. Ödeme nakit, eft veya havale ile yani siz hangi ödeme yöntemini tercih ederseniz o şekilde ödeme yapabiliriz.

Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bizi Facebook, Pinterest ve İnstagram hesaplarımızdan da takip edebilir, satın aldığımız ve satışa sunduğumuz ürünlerimizi görebilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-09-05T13:57:45+03:0024 Ağustos 2020|0 Yorum

Yorum Yap