İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Evinizde, iş yerinizde veya ofisinizde halihazırda kullandığınız veya atıl durumda bekleyen ne kadar beyaz eşya varsa bize satabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar için kısa bir internet araması yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz.

Herkes en iyi hizmeti verdiğini iddia eder hatta buna bizim firmamız da dahil. Peki kime inanacaksınız? Gerçekten en iyi fiyatı, en yüksek fiyatı kimden alabilirsiniz? Biz kendi adımıza müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve mümkün olan en yüksek fiyatı teklif edeceğimizi düşünüyor, kendimize güveniyoruz.

Yazımızın devamında da ikinci el beyaz eşya satacak olan müşterilerimize nasıl bir süreçle hizmet verdiğimizi anlatacağız. Bu sayede hem süreci yakından öğrenmiş olacak hem de neden bizi tercih etmenizi istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Bunun cevabı çok basit. Bizi arayarak satmak istediğiniz eşyanın ne olduğunu söylemeniz, marka ve model bilgisi vermeniz yeterlidir. Örneğin ikinci el buzdolabı satmak istiyorum, markası Arçelik, 3 senedir kullanıyorum deseniz bile bizim için kısmen yeterlidir. Biliyorsanız model bilgisi de öğrenirsek harika olur.

Ya da ürünün fotoğraflarını whatsapp (0533 493 33 90) veya email ile bize göndererek de çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Arkadaşlarımızın teklif ettiği tutarda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapabiliriz.

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

İkinci el beyaz eşya alanlar olarak eşyalarınızın temizliğine, modeline ve markasına göre değerlendirme yapıyoruz. En önemlisi, fiyatı en çok etkileyen şey ürünün sağlam ve sorunsuz olmasıdır. Arızalı, tamir edilmesi gereken, sorunlu ürünlerin alımını maalesef yapamıyoruz.

İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, termosifon, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, mikrodalga gibi ürünler önceliğimizdir. Yazımızın üst satırlarında belirttiğimiz gibi bir diğer önemli detayda ürünün markasıdır. Toplumumuzda güvenilen, tercih edilen markalar vardır. Arçelik, Beko, Vestel, Samsung, Lg, Altus, Regal, Bosch, Siemens, Profilo bunlardan bazılarıdır.

Marka, model, temizlik ve sağlamlık. Fiyatı belirleyen faktörler bunlardır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Şimdi gelelim işin en kritik noktasına. Bu kadar firma arasından neden ikinci el beyaz eşya satarken bizi tercih etmelisiniz? Pek çok firma var, neden biz? Öncelikle kimsenin yaptığı işi karalamak gibi bir ticari anlayışımız olmadığını söyleyelim. Ancak biz kendimize güveniyoruz. Müşterilerimize güvenilir hizmet veriyor, eşyalarını istedikleri gün adreslerinden, zahmet vermeden alıyoruz.

Teklif ettiğimiz fiyatı daha sonra değiştirmiyor, fiyat düşürmek için bahaneler aramıyoruz. Bu da daha sağlıklı, keyifli bir alışveriş yapmanız anlamına geliyor. Alımlarımızı nakit yapıyor, ürünlerin nakliyesini kendimiz sağlıyoruz. Yani siz elinizi bile sürmeden, yorulmadan ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon gibi ürünler satabiliyorsunuz. Daha fazla bilgi almak ve eşya satmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2021-05-16T16:39:59+03:0017 Mart 2020|0 Yorum

Yorum Yap