Pendik ilçesine bağlı en kalabalık ve hala göç almaya devam eden bölgelerden birisi olan Güzelyalı için, ikinci el eşya ve eski eşya satış talebi gelir gelmez hızlı şekilde hizmet veriyor, müşterilerimizin eşyalarını en doğru fiyat ile fiyatlandırıyoruz. 2.el eşya satmak istiyorum diyerek bizleri arayan müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını istiyor, gönderilen fotoğraflar üzerinden değerlendirme yapıyoruz. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz model eşyalar ise sizlere fiyat teklifi sunuyor, fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde aynı gün içinde veya sizlerin müsait olduğunuz gün adresinize gelerek kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızla alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güzelyalı ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya alımı yaparken satılabilecek durumda olan eşyaları almak isterler. Eşyanız ne kadar temiz olursa olsun model olarak satılacak bir eşya değilse alım yapılması maalesef mümkün değildir. Temiz, sağlam ve kullanılabilir durumda olması çok önemlidir ancak daha da önemli olan eşyanızın modelidir.

İsterseniz bir de ne tür eşyalar aldığımızı anlatalım. Güzelyalı ikinci el beyaz eşya, koltuk takımı, L koltuk, köşe koltuk, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, klasik mobilya, el halısı, ahşap mobilya, gümüş, eski obje, Hereke halısı, Bünyan halısı, Led televizyon, elektronik eşya, aslan ayak mobilya, antika eşya gibi birbirinde çok farklı eşya guruplarını da satın alıyoruz.

Güzelyalı ikinci el eşya ve spot eşya satışı yapacağınız zaman bizleri haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

ikinci el koltuk takımı alanlar

ikinci el koltuk takımı alanlar

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:15:45+03:006 Ocak 2018|0 Yorum

Yorum Yap