Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar

Bazen evinizin bir köşesinden bir obje veya takı bulursunuz bunun gümüş olup olmadığından emin olmayabilirsiniz. Böyle durumlar müşterilerimizin başına çok sık gelmektedir. Gümüş alanlar olarak size bu konuda yardımcı olabilir, en doğru bilgiyi verebiliriz.

Eşyanız gümüş mü değil mi, bunu nasıl anlayabilirsiniz? Kafanızda böyle sorular olduğunu biliyoruz ve bunları cevaplamaya hazırız. Yazımızın ilerleyen kısımlarında istediğiniz tüm detayları uzmanından öğreneceksiniz. İsterseniz yazımıza geçelim


GÜMÜŞ NASIL SATILIR?

Bizimle iletişime geçip ne tür eşyalarınız olduğunu söyleyebilirsiniz. Takı şeklinde mi yoksa şamdan, küllük, şekerlik, tepsi, gondol, kase, lokumluk şeklinde mi bunları söyleyebilirsiniz.

Ya da 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp ile gönderebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ekibimiz size hemen geri dönüş yapacaktır. Eğer gönderdiğiniz ürünler gümüş ise alabileceğimiz gram veya kilogram fiyatını bildiriyor, anlaşma sağlanması halinde adresinize geliyoruz.


FİYATI NASIL BELİRLİYORUZ?

Gümüş alan yerler için hizmet verdiğini söyleyen ve bu işi en iyi şekilde yaptığını iddia eden pek çok firma vardır. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde en hakkaniyetli şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz gümüşlerinizi aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi hassas terazide tartacaktır.

Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar

Buradaki resimde gümüş obje 215 gr ağırlıkta görünüyor. Gümüşler genelde 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar olarak görülür ve her ayar numarasının günlük piyasa fiyatı vardır. Şimdi yukarıdaki görseli baz alarak bir fiyatlandırma örneği verelim.

Objemiz 925 ayar olsun ve 925 ayarın o günkü piyasa fiyatı 2000 tl/kg olsun. 215gr x 2000 = 430 tl size ödeme yapılır. eğer 1kg gelseydi 2000 tl alacaktınız. Ne kadar çok gümüşünüz varsa o kadar fazla ödeme yapılır.

Size eşyalarınızı tartmadan fiyat verip satın almayı teklif edenler olabilir. Mesela 3 parça objeniz var hepsini alalım size şu fiyatı teklif edelim diyen çıkabilir. Bunlara kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bu şekilde bir satış yapmanız sizin ciddi zarar edeceğiniz anlamına gelir.


ÖDEME VE TESLİM ALMA NASIL YAPILIYOR?

Ödemeyi eşyalarınızı tartıp fiyat teklifimizi ilettikten sonra nakit yapıyoruz. Özellikle Covid 19 virüsü sebebiyle para alışverişi yapmak istemeyen müşterilerimiz için eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz.

Gümüş alanlar için bizi tercih etmeniz halinde en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde alabilirsiniz. Objelerinizi adresinize gelerek yerinden alıyor, size zahmet vermiyoruz. Adreslerinize gelerek yerinden alım yapabileceğimiz gibi sizin getirmeniz halinde de dükkanımızda alım yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir Facebook, Pinterest, İnstagram sayfalarımızı da takip edebilirsiniz.