Etiler 2. ikinci el eşya alanlar için ekspertiz ekibimizle görüşerek eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. 2.el eşya nasıl satılır, ikinci el eşya fiyatları nasıl belirlenir, ev eşyası nasıl satılır gibi pek çok sorunuzu da yazımızın içinde cevaplamış olacağız. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz neleri merak ettiğinizi, eşya satarken nerelerde hatalar yaptığınızı çok iyi biliyoruz. Şimdi doğru bilgileri öğrenme zamanı.

Kullanılmış eşya alanlar olarak Etiler bölgesinden talep geldikçe mümkün olan en kısa sürede en kaliteli hizmeti veriyoruz. Nakliyesinden taşımasına, fiyatlandırmasından ödeme aşamasına kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Şimdi bilmeniz gereken konuları ana başlıklar haline getirip altlarına cevaplarını sıralayacağız. Hemen başlayalım

Etiler-2.-İkinci-El-Esya-Alanlar

Etiler 2. ikinci el eşya alan yerler

Etiler Bölgesinden 2. El Eşya Nasıl Satılır?

2.el eşya satış sürecinden bahsederek en çok merak ettiğiniz konuya değinelim. Diyelim ki elinizde satmak istediğiniz bir takım ev eşyaları var ve değeri konusunda hiçbir fikriniz yok. O zaman ne yapacaksınız? Eşyalarınızın değeri olup olmadığını nasıl öğreneceksiniz? Madde madde anlatalım

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermeniz yeterli
  • Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş yaparak olumlu olumsuz cevabımızı iletecektir.
  • Eşyalarınız satın alabileceğimiz türde ise hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Etiler 2. ikinci el eşya alanlar olarak adresinizden alım yapıyoruz.
  • Eşyalarınızın nakliye ve taşıma işlemlerinin nasıl yapılacağı ilerleyen satırlarda detaylı olarak anlatılacaktır.

Fark ettiğiniz gibi bir kaç fotoğraf göndererek kısa sürede fiyat teklifi almanız mümkün. Böylece spotçular çarşısı nerede diyerek tek tek dükkan dolaşmanıza, fiyat toplamanıza gerek yok. Kısa sürede eşyalarım ne kadar eder sorusunu yanıtını bulmuş olursunuz.

Teklif Ettiğimiz Fiyat Satın Almaya Geldiğimizde Düşer Mi?

İnsanların eşyalarını satarken en çok çekindiği ve şikayet ettiği konuların başında fiyat düşüşleri gelmektedir. Etiler 2. ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde teklif edilen fiyat düşürülmez, anlaşılan rakam üzerinden ödeme yapılır. Ancak sizden ricamız bizden fiyat almak için fotoğraf gönderirken eşyalarınızın kusurları varsa bunları bize söylemenizdir.

Örneğin ikinci el televizyon alanlar için bizi arayıp fiyat teklifi alacağınız zaman görüntüde bir problem varsa bunu söylemeniz gerekir. Ekrandaki ölü piksel, kararma, gölge gibi sorunlar fiyatı düşürecektir. Aynı şeyler ikinci el beyaz eşya alım satımında, ikinci el mobilya alımında da geçerlidir.

Bize Ne Tür 2. El Eşyalar Satabilirsiniz?

Siz de takdir edersiniz ki her eşyanın satın alınması mümkün değildir. 2.el eşya veya kullanılmış eşya dediğimiz zaman akla pek çok farklı eşya gelmektedir. Dolayısıyla biz de kendi branşımızla ilgili olan eşyaları satın alabiliyoruz. Nedir bu eşyalar, Etiler 2. ikinci el eşya alanlar neler alır?

Günlük hayatta kullanmadığınız ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, koltuk takımı, L koltuk, masa sandalye, baza yatak, klima, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, gümüş, plak, el halısı gibi pek çok eşya sayılabilir. Daha farklı eşyalarınız da varsa bunların fotoğraflarını göndererek fikir alabilirsiniz.

Eşyalarınızın Nakliyesi Nasıl Yapılmaktadır?

Beşiktaş ilçesinin Etiler gibi pek çok semti bulunmaktadır. Siz nerede 2.el eşya satıyor olursanız olun nakliye, taşıma ve yükleme işlemlerini ekibimiz halletmektedir. Sizden hiçbir yardım istenmemekte, sizi zahmete sokmadan kendi taşıma ekibimizle alım yapmaktayız. Eşyalarınızın demonte edilmesi, taşınması, araca yüklemesi gibi işlemler çok kısa sürede yapılmaktadır. Ne kadar fazla 2.el eşya satarsanız satın alım yapabilecek kapasitede araçlarımız mevcuttur.

 

 

Bizi Takip Edin
2023-10-12T23:57:41+03:0012 Şubat 2017|0 Yorum

Yorum Yap