İkinci el koltuk alanlar

İkinci el koltuk alanlar

Uzun yıllardır ikinci el eşya alımı için hizmet veriyor, İstanbul ilçelerinin tamamına hizmet veriyor, bizi arayarak eşyalarını satmak istediğini bildiren herkese mümkün olan en kaliteli ve hızlı hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Bu yazımızı sizinle paylaşmamızın sebebi eşyalarınızı nasıl aldığımızı, fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızı, ödeme ve nakliye şartlarımızı anlatarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimize en doğru bilgileri vermektir.

Nasıl Fiyat Veriyoruz?

Üsküdar eski eşya alımı için hizmet veren firmamızın Çamlıca semtini ihmal etmemiz düşünülemezdi. Evinizde olsun, deponuzda olsun, çatı katınızda, iş yerinizdeki elden çıkarılması gereken eşyalarınızı satmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız sizden, eşyalarınızla ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra mümkünse fotoğraflarını göndermenizi rica ediyor. Elimize ulaşan eşya fotoğraflarını uzman ekibimiz inceledikten sonra size fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz istediğiniz gün ve saatte adresinizde oluyor, nakit ödemesini yaparak eşyalarınızı satın alıyoruz. İşin bu kısmında neden bizimle çalışmanızı istediğimizi anlatmak istiyoruz. Çamlıca bölgesinden ikinci el beyaz eşya, klima, led televizyon, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, elektronik eşya, led televizyon, ofis mobilyası, tablo, el halısı, gümüş eşya, tablo, ofis mobilyası, deri koltuk gibi eşyalarınızı alacağımız zaman size en doğru ve mümkün olan en yüksek fiyatı veririz.

Tabi iş fiyat vermekle bitmez, arkadaşlarımız alım yapmaya geldiğinde de size anlaştığımız tutarı öder. Çeşitli bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışmaz, sizi zahmete sokmayız. Bize Çamlıca ikinci el eşya satışınız için haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:45+03:0011 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap