Beykoz İkinci El Eşya Alanlar

Beykoz İkinci El Eşya Alanlar

Beğenerek aldığınız ancak artık kullanmak istemediğiniz veya halihazırda kullandığınız ancak artık elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız olabilir. Taşınma, yenileme, ev birleştirme gibi sebepler bu değişime zemin hazırlamaktadır.

Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak sebeplerden çok eşyanızın türü ve durumu ile ilgileniyoruz. Bundan önce eşyalarınızı satmak istemiş vazgeçmiş veya hiç böyle bir seçenek aklınıza gelmemiş olabilir.

Çekindiğiniz durumlar veya kötü tecrübeleriniz de olabilir. Bunların hepsini bir kenara bırakarak yazımızı okuyarak eşyalarınızı kolaylıkla nasıl satabileceğinizi görebilirsiniz. İşimizi nasıl yaptığımızı, bizi farklı kılan detayları kısacası tüm süreci etraflıca izah edeceğiz. Umarız faydalı bir yazı olur.

 İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Teknolojinin bize sunduğu imkanlardan faydalanarak süreci son derece basit ve hızlı hale getirebiliyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına, eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek hemen cevap alabilirsiniz.

Eşyalarınız satın alabileceğimiz tür ve durumda ise size hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa istediğiniz tarih ve saatte Beykoz ilçesine gelerek nakit alım yapıyoruz.

Sürecin başlaması ve bitmesi bu kadar kısa bir süreç ki sadece fotoğraf göndermeniz bile bir çok şeyi halletmemize yardımcı oluyor. Siz de hak verirsiniz ki İstanbul trafiğinde her talep için eşyaları gidip yerinde görmek imkansız gibi. Bu yüzden fotoğraf göndermeniz hem size hem de bize kolaylık sağlamaktadır.

NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Ağırlıklı olarak ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, koltuk takımı, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, deri koltuk gibi şeyler alıyoruz. Tabi daha fazlası da var ancak şimdilik fikir vermesi açısından bunları sayabiliriz.

Mesela eski eşya olarak tanımladığımız ve Beykoz ilçesinden çok talep aldığımız eşya türlerini de alabiliyoruz. El halısı, gümüş, eski obje, plak, saat, klasik mobilya, heykel, aksesuar da bunlardandır. Ne satacak olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz size titizlikle yardımcı olacaktır.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

Beykoz 2.el eşya alışımız esnasında bazı kriterlere dikkat ediyoruz. Örneğin bizim için eşyalarınızın çok yeni olmasa bile temiz olması önemlidir. Yıpranmamış, model olarak satılabilir, sağlam eşyalar için yüksek fiyat vermeye gayret ediyoruz.

Özellikle ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların arızalı olanlarını almıyoruz. Eski model bile olsa temiz ve çalışır durumda olması bizim için yeterli.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi aracımız ve çalışanlarımızla yapıyoruz. Bu da daha hızlı hareket etmemizi ve sizden ücret talep etmeden alım yapmamızı sağlıyor.

Ödeme konusunda da müşterilerimizi üzmüyor, anlaştığımız rakamı nakit takdim ediyoruz. Eski eşya alımı yaptığımız gibi sıfır eşya alımı da yapabilen firmamızı sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, İnstagram, Pinterest hesaplarımız sürekli aktiftir.

Bir eşya satmasanız bile detaylı bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için bizi arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.