İkinci el koltuk alanlar

İkinci el koltuk alanlar

İkinci el eşya satmak isteyen müşterilerimiz bizi nereden ararsa arasın kendilerine mümkün olduğunca kaliteli ve memnun edici hizmet veriyoruz. Yıllardır eski eşya sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için işimizi iyi yapıyor, müşterilerimizin bizden beklediği hizmetin tam karşılığını veriyoruz. Nasıl mı? Yazımızın devamında Beykoz ikinci el eşya satışınızı nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz.

Eşyalarınız İçin Nasıl Fiyat Alacaksınız?

Eşyanızı elden çıkarmak istiyor, kaça satılacağını bilmediğiniz için kandırılmak istemiyorsunuz. Böyle durumlarda eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek whatsapp veya email ile bize gönderebilir, arkadaşlarımızdan fiyatlandırma yapmalarını isteyebilirsiniz. Gelen fiyat teklifimizi değerlendirerek bizimle anlaşma sağlayabilirsiniz. Beykoz ilçesine ulaşmak, hele ki İstanbul trafiğinde çok uzun zaman alacağı için fotoğraf göndermeniz hem size hem bize önemli bir zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Ne Tür İkinci El Eşya Alıyoruz?

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, sizin belirleyeceğiniz gün adresinize geliyor, kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızla ürünlerinizi nakit satın alıyoruz. Beykoz bölgesinden yapmak istediğiniz ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, mobilya, elektronik eşya, klasik eşya, el halısı, gümüş eşya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, Mudo concept, televizyon gibi eşyalarınızı alabiliyoruz. Bu saydıklarımızın dışında kalan, unuttuğumuz eşya türleri için de bizi arayabilirsiniz.

Ödeme ve Nakliye Koşulları

Anlaştığımız fiyat, eşyalarınızın alımı bittikten sonra nakit olarak ödenirken çeşitli bahaneler üreterek fiyat düşürülmeye çalışılmaz. Firmamız gerek Beykoz gerekse başka semtlerden alım yaparken müşterilerini mağdur etmeden, memnuniyetlerini düşünerek alım yapar. İkinci el eşya satmak veya eşyalarınızın değerini öğrenmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
2020-05-26T17:14:44+03:0014 Şubat 2019|0 Yorum

Yorum Yap