<strong>Beykoz İkinci El Eşya Alanlar</strong>

Beykoz İkinci El Eşya Alanlar

Bizim işimiz sizi fazla eşyalardan kurtarmaktır. Evinizde, deponuzda, garajınızda, iş yerinizde, ofisinizde birikmiş, değerlendirilmeyi bekleyen eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Beykoz ilçesinde de bu tür eşyaların alımı için çalışıyoruz.

Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizi, işin sürecini ve bilmek isteyeceğiniz detayları paylaşacağız. Amacımız eski eşya satarken bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Böylece hem zamanında, değerinde bir satış yapmış olur hem de işin sonunda memnun kalırsınız.

Sözü daha fazla uzatmadan detaylara geçmek istiyoruz. Yıllardır yaptığımız alımlarda müşterilerimizden en çok duyduğumuz soruları cevaplarını yayınlayarak başlamak istiyoruz. Umarız faydalı bir makale olur.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Bu kısmı süslü kelimelerle uzatmak istemiyoruz. Çünkü eşyalarınızı satmadan önce fiyat almanız gerekiyor. Bunun en kolay ve hızlı yolu da fotoğraf göndermektir. Whatsapp veya email ile çok kısa süre içinde eşya fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve alıp alamayacağımızı söyleyecektir. Her eşyayı almamız mümkün olamayacağı için satabileceğimiz, temiz, model olarak tercih edilen ürünleri alabiliyoruz.

Alabileceğimiz ürünler için size fiyat teklifi sunuyor, anlaşma sağlandıktan sonra istediğiniz gün Beykoz ilçesinden satın alıyoruz. Yani sadece fotoğraf göndererek eski eşya yükünden kurtulmuş oluyor, zahmet çekmiyor, nakit satış yapabiliyorsunuz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk bahçe mobilyası gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Bu saydıklarımız belli başlı ürünlerdir. Sizinkiler bunlardan farklı olabilir ama fark etmez. Ekibimiz Beykoz ilçesinin neresinde olursanız olun alım yapabilir.

El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, eski obje, plak, Hereke halısı, hat yazısı, tuğra, Metebronz, Mudo Concept, Kervan Mobilya gibi pek çok eşyanızı da alabiliyoruz. Bu tür eşyalar da eski eşya gurubuna giren ürünlerdir.

NAKLİYE VE ÖDEME

Beykoz ikinci el eşya alanlar olarak sizden nakit alım yapıyoruz. Talep etmeniz halinde eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Müşterilerimizin en çok merak ettikleri nakliye konusunda da açıklama yapmak istiyoruz.

Beykoz veya bir başka ilçeden alım yaparken kendi nakliye aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Dolayısıyla tüm hizmet bize ait oluyor. Herhangi bir şey taşımıyor, zahmet çekmiyor, ücret ödemiyorsunuz.

Kaliteli, zamanında ve güvenilir hizmet almak, eşyalarınızı değerinde satmak için bizi arayabilirsiniz.