Eğer beyaz eşyalarımı satmak istiyorum diyorsanız mutlaka doğru firma ile çalışmalısınız. Beyaz eşya nasıl satılır, kime satılır, 2.el beyaz eşya kaça satılır gibi sorularınızın da yanıtlarını vermek istiyorum. Her evin, iş yerinin, çalışma alanının vazgeçilmez ürünlerinden olan beyaz eşyalar hem pahalı hem de gösterişli ürünlerdir. İhtiyacınız olduğunda kim bilir ne kadar yüksek bedeller ödeyerek satın almışsınızdır. Peki ihtiyaç fazlası olduğunda yani elden çıkarmanız gerektiğinde ikinci el beyaz eşya alanlar arasından kimi tercih edeceksiniz?

Daha önce herhangi bir eski eşya satışı yapmadıysanız hata yapmanız çok yüksek bir olasılıktır. Güvenilir ikinci el eşya alan firmalar için google üzerinden bir arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde hem hata yapmayacak hem de güvenli bir alışverişin tadını çıkaracaksınız. İsterseniz sürecin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğini ana başlıklar halinde tek tek izah edelim. Başlamadan önce bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebileceğinizi söylemek istiyoruz.

Beyaz Eşyalarımı Satmak İstiyorum

Beyaz Eşyalarımı Satmak İstiyorum

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Ekibimiz tüm İstanbul geneline istediğiniz gün ve saatte hizmet verebilmektedir. 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, termosifon, televizyon, fırın gibi eşyalarınızı tek tek fiyatlandırıyoruz. Peki nasıl bir yol izlemeniz gerekiyor? 2.el beyaz eşya nasıl satılır?

0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Satacağınız beyaz eşyanın temizliği, markası, modeli, enerji sınıfı gibi detaylar bizim için önemlidir. Çok eski model olan, pas, vuruk, çizik gibi kozmetik eksilikleri olan ürünleri almayı tercih etmiyoruz.

2. İkinci El Buzdolabı Alanlar

İkinci el buzdolabı alan yerler için önemli olan ürünün sorunsuz soğutma yapıyor olmasıdır. Çalışmasında sorun olan, sağlıklı soğutma yapmayan ürünlerinizi maalesef alamıyoruz. Ayrıca motorunda arıza olmaması, sessiz çalışması, raflarının, aparatlarının tam olması ve cihazın markası çok önemlidir. İnox, beyaz, no frost, derin dondurucu, çift kapı, tek kapı, mini buzdolabı gibi ayrımlar da fiyat teklifi verirken önemlidir.

Özellikle 2.el Arçelik, Beko, Vestel, Bosch, Siemens, Samsung, Lg, Profilo, Altus gibi bilinen markaların ürünleri hızlı satıldığı için bilinmeyen markalara oranla daha yüksek fiyattan satın alınır. Elbette sıfır beyaz eşya kadar temiz ürünler beklemiyoruz ancak yıpranmış, deforme olmuş, sorunlu ürünleri satın almıyoruz.

Beyaz-Esya-Satmak-İstiyorum

Beyaz eşya satmak istiyorum

2. İkinci El Çamaşır Makinesi Alanlar

Çamaşır makinesi satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimizden ürünün markasını ve model numarasını öğrenmek istiyoruz. Arçelik, Beko, Bosch, Samsung, Siemens, Profilo, Vestel, Seg, Altus gibi bilinen markalar yüksek fiyattan alınır.

Ürününüzün sorunsuz çalışır durumda olması, yıkama kapasitesi, program sayısı, enerji sınıfı gibi detaylar teklif edeceğimiz rakamı pozitif yönde etkiler. Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, size hiçbir zahmet vermiyoruz. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına hizmet veriyor olsak da çoğu zaman Avrupa Yakasına sadece tek çamaşır makinesi almak için geçmek bizi kurtarmayabiliyor.

2. İkinci El Kurutma Makinesi Alanlar

Son dönemlerde kadınların yeni gözdesi olan kurutma makinesi pek çok marka tarafından üretilmektedir. Kurutma kapasitesi yüksek olan, kaliteli bir marka tarafından üretilen ısı pompalı kurutma makinesi modelleri çok rağbet görmektedir. Yerli veya yabancı markalar tarafından piyasaya sürülen kurutma makinesi modelleri nem sensörlü, yük algılayıcılı, enerji tasarruflu olmaktadır.

Kurutma makinesi alanlar ürünü satın almadan önce mutlaka deneme yapmak isteyecektir. Malumunuz çalışmayan, arızalı ürünleri satın almadığımızı daha önce belirtmiştik. Diğer alımlarımızla olduğu gibi ödemeyi sizin istediğiniz şekilde, ürünü satın almadan önce yapıyoruz.

2. İkinci El Televizyon Alanlar

Hemen hemen herkesin evinde bulunan, en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazın başında ikinci el televizyon gelmektedir. Böyle bir ürünü satarken mutlaka ama mutlaka güvenilir, işinin ehli bir firma ile çalışmalısınız. İkinci el televizyon satmak istiyorum diyorsanız biz her zaman hizmetinizde olacağız. Şimdi 2.el tv nasıl satılır, nasıl fiyat alınır, spotçu ne kadar fiyat verir bundan bahsedeceğiz.

Ekran boyutu, marka, çözünürlük değerleri, 4K, Smart gibi özelliklerin olması fiyatı artıran etkenlerdir. Samsung, Lg, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba bilinen ve yüksek fiyattan alınıp satılan ürünlerdir. 2. el tv alan firmalar için Samsung 65Tu7440 satmak istiyorum şeklinde bilgi vermeniz yeterlidir.

2. El Klima Alanlar

İkinci el klima alan yerler satmak istediğiniz cihazın markasına ve ısıtma/soğutma kapasitesine bakarak satın alır. Alarko, Carrier, Bosch, Arçelik, Beko, Samsung, Lg, Daikin, Baymak gibi bilinen markalar daha cazip fiyatlardan satın alınır. Çünkü bu markalar tüketiciler tarafından güven duyulan, dolayısıyla daha hızlı satılan markalardır.

Klimanın gücü btu cinsi ile ölçülür. 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu en çok satın alınan modellerdir.  Klima satmak istiyorum diyerek bize ulaşan her müşterimizle anlaşma sağlamaya çalışıyor, cihazlarınızı nakit satın alıyoruz. İkinci el split, salon tipi, inverter, kaset tipi nasıl olursa olsun her model cihazınızı alıyoruz.

Bulaşık makinesi, termosifon, fırın, kurutma makinesi gibi eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. Bunların alımında da aşağı yukarı aynı kriterlere dikkat edilir. Daha fazla bilgi almak veya beyaz eşyalarımı satmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz; ikinci el beyaz eşya alan firma

 

Bizi Takip Edin
2024-03-14T00:59:32+03:0028 Aralık 2020|0 Yorum

Yorum Yap