<strong>Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar</strong>

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar

Gerek nezih ve elit ilçelerinin olması gerek nüfus fazlalığı sebebiyle Beşiktaş ilçesinden çok fazla talep almaktayız. Taşınma, ev birleştirme, yenileme gibi farklı sebepler yüzünden insanlar eşyalarını satmak isteyebiliyor. Peki bu durumda ne yapmanız gerektiği konusunda bir fikriniz var mı? Beşiktaş ikinci el eşya alanlar olarak size yardımcı olabilir, eşyalarınızı kısa süre içinde adresinizden alabiliriz.

Fazlalık, kullanılmayan eşyalarınızı kendinize yük olarak görmeyin. Mutlaka bir çaresi var. Örneğin bize satabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi yazımızın ilerleyen satırlarında detaylı şekilde anlatacağız. Sizden istediğimiz tek şey Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun ikinci el eşya satmak için bizi tercih etmenizdir. Daha sonrasını anlatmaya başlıyoruz.

EŞYALARINIZI SATMAYA KARAR VERDİNİZ. NEREDEN BAŞLAYACAKSINIZ?

Hangi eşyalarınızı satmaya karar verdiğinizde bizi arayarak bilgi verebilir, alıp alamayacağımızı, ortalama fiyatın ne olabileceğini öğrenebilirsiniz. Ya da buna hiç gerek kalmadan Whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyip size hızlı bir dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat her iki taraf için de tatmin edici ise istediğiniz gün Beşiktaş ilçesindeki adresinizden alım yapılacaktır.

Bu kadar basit. Yıllardır ikinci el eşya işi yaptığımız için aklınızda başka ne tür sorular olduğunu çok iyi biliyoruz. Şimdi sıra onları cevaplamakta.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Aslında alabileceğimiz eşya portföyü çok geniş ve burada saymamız mümkün değil. Genelde ev veya iş yerinde kullanılan eşyalar. Buna antika ve eski eşya grubunu da eklememiz mümkün. Çünkü profesyonel bir ekiple çalışıyoruz ve herkes işini iyi yapıyor.

Yine de bazı örnekler verelim. Mesela ikinci el beyaz eşya, televizyon, deri koltuk, klima, yatak odası, klasik eşya, el halısı, gümüş eşya, obje, gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bunların çeşitleri ve malzemeleri birbirinden çok farklı olsa da ilgi alanımıza girmektedir.

Özellikle Bebek, Ulus, Etiler, Ortaköy, Gayrettepe, Kuruçeşme gibi semtlerinden antika eşya satmak isteyen pek çok kişiden talep aldık. Sizin de bu tür eşyalarınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Beşiktaş ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz çok kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz. Firmamız kendi aracını ve elemanlarını kullandığı için sizden nakliye ücreti talep etmez. Bu konuda müşterilerimizin çok tedirginlik yaşadıklarını biliyoruz.

Örneğin klima, duvara monte edilmiş led televizyon, yatak odası, elbise dolabı gibi eşyalarınızı satmak istiyorsunuz. Bunların sökülmesi, taşınması, araca yüklenmesi hep bizim işimiz. Siz sadece anlaştığımız tutarı nakit alıyorsunuz. İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.

Güven içinde, sorun yaşamadan, istediğiniz gün ikinci el eşya satmak için bizi arayabilirsiniz. Sizi tanımaktan, hizmet vermekten mutluluk duyarız.